Neler Yeni

CS2 Mikrofon Sorunu.

renshn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
EREN ŞAHİN
Bütçe
20
Merhaba.

CS2 de mikrofonla konuşmak istediğim zaman simgesi gözüküyor fakat ses gitmiyor CS go da böle bir sorun yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İsmail Erginli
Merhaba.

CS2 de mikrofonla konuşmak istediğim zaman simgesi gözüküyor fakat ses gitmiyor CS go da böle bir sorun yok
Demek ki aynı sorun ben de değilmiş hocam sende de varmış. Mikrofnu ağzıma sokarsam anca sesim gidiyor karşıya. Muhtemelen ileride düzelir çok fazla bağırırsam ses gidiyor karşıya

Tworule

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Tuğrul
Valla bende de aynı sorun vardı tilt oldum uğraştım, bir şekilde sesimi duyurdum biriyle muhabbet ettim DM'de. İzlediğim adımlar zaten CS2 içinde tek yapabildiğiniz ayar mikrofon ses seviyesi onu maxladım.

- Shift / Tab ekranında ses kısmına gelin orada bütün ses seviyelerini max yapın
- Alt kısımda ses ne zaman aktif olsun diye 3 tane kutucuk var soldaki her zaman mıydı hatırlamıyorum onu seçin önerilen yazanın solundaki olacak.

Ek bilgi : Alt kısımda gelişmiş seçenekler var gürültü azaltma, ses seviyesi eşitleme v.s onlarla da oynayabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yasin Mete
Merhaba.

bu alttaki ayarları kapatmayı dene bende de aynı problem var ama deneme fırsatım daha olmadı
1702111751127.png

Lectre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
mehmet özcan
Merhaba.

Merhaba denetim masasında ses ayaları kayıt kısmında 1den fazla mikrofon var ise kullandığınız mikrofonu defult hale getirin sorununuz çözülecektir

klc7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
LEVENT KILIÇ
Konuyu hortlatıyorum ama sorunu çözebilen oldu mu?

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Görkem çetinkaya
Ben mikrofona basınca drop yiyorum

klc7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
LEVENT KILIÇ
Benim mikrofon normalde gayet güzel çalışıyor fakat cs2 de sıkıntı oluyor, farklı bi mikrofonda sıkıntı yok.

kırmızışarapp

80+ Silver
Windows ses ayarlarından mikrofonu seçin arkadaşlar. Ben sorunu böyle çözmüştüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

+ Sesiniz az gidiyorsa ses denetim masasından mikrofonunuzu seçip ses seviyesini yükseltin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@kapasiki

Top Bottom