Neler Yeni

steam hesabına dava açılabilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Volkan Avcı
elemanın biri aileme, atatürke aklınıza gelebilecek her şeye sövdü bu şahsa hesabı üstünde dava açılabilir mi

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,416
İsim
Mehmet Aslan

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,416
İsim
Mehmet Aslan
elemanın biri aileme, atatürke aklınıza gelebilecek her şeye sövdü bu şahsa hesabı üstünde dava açılabilir mi
kanıtlarınız ile birlikte avukatınıza bildirin. Avukatınız şikayette bulunur, savcılık soruşturma başlatır, ardından savcılık steam den kullanıcının verilerini ister, steam bilgileri verir, karşı tarafa durum tebliğ edilir ve ifadeye çağırılır , dava süreci başlar. Bu kadar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

nasıl olacak bilgi verir misiniz? nasıl bulabilir hesabı.

direk hesapla mı başvuru yapmamız lazım.
siz sadece avukatınıza bildirin hocam, gerisini savcılık bulur zaten adresini vesaire.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Volkan Avcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanıtlarınız ile birlikte avukatınıza bildirin. Avukatınız şikayette bulunur, savcılık soruşturma başlatır, ardından savcılık steam den kullanıcının verilerini ister, steam bilgileri verir, karşı tarafa durumla ilgili bilgi verilir , dava süreci başlar. Bu kadar.

siz sadece avukatınıza bildirin hocam, gerisini savcılık bulur zaten adresini vesaire.
avukatım yok malesef. şart değil mi böyle işlerde.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,416
İsim
Mehmet Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Volkan Avcı
avukat şart tabii ki hocam, çocuk oyuncağı değil bu :D

bunun sonucunda şahış ceza bile alabilir yani avukatsız nasıl savunma yapacaksınız :D
şahıs hiç yakalanmam, bulunmam havasında sallamadı.

uğraşmak istiyorum.

bir avukata danışmam lazım.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,416
İsim
Mehmet Aslan

uğraşmak istiyorum.

hocam şimdi şöyle yok beni bulamazsın falan diyenlerin çoğunun yasalar hakkında bir bilgisi yok çoğu çoluk çocuk. Türkiye de bulunan bir şirket veya kurum herhangi bir dava durumunda savcılık kullanıcının verisini istediği zaman ben kullanıcımın verisini paylaşmıyorum diyemez, bu suçtur, kanunen vermek zorunda devlet istiyor bilgiyi. Çoğu kişi kendini anonim falan sanıyor ama durum öyle değil ip adresleriniz her yerde kayıtlı. Firma kayıtlı e postayı, ip yi verdiği zaman emniyetin o kişiyi tespit etmesi 10 dakika bile sürmez. Dediğim gibi mahkeme istediği zaman bütün firmalar kullanıcı bilgilerini çatır çatır verir kimse ona güvenmesin :D

uğraşmak istiyorum.

uğraşında aklı başına gelsin :kekw:
dediğim gibi bulamaz filan yazmasına aldanmayın anında bulurlar. Siz avukat ayarlayın yeter.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Volkan Avcı
hocam şimdi şöyle yok beni bulamazsın falan diyenlerin çoğunun yasalar hakkında bir bilgisi yok çoğu çoluk çocuk. Türkiye de bulunan bir şirket veya kurum herhangi bir dava durumunda savcılık kullanıcının verisini istediği zaman ben kullanıcımın verisini paylaşmıyorum diyemez, bu suçtur, kanunen vermek zorunda devlet istiyor bilgiyi. Çoğu kişi kendini anonim falan sanıyor ama durum öyle değil ip adresleriniz her yerde kayıtlı. Firma kayıtlı e postayı, ip yi verdiği zaman emniyetin o kişiyi tespit etmesi 10 dakika bile sürmez. Dediğim gibi mahkeme istediği zaman bütün firmalar kullanıcı bilgilerini çatır çatır verir kimse ona güvenmesin :D

uğraşında aklı başına gelsin :kekw:
dediğim gibi bulamaz filan yazmasına aldanmayın anında bulurlar. Siz avukat ayarlayın yeter.
tamamdır hocam umarım uzun zamanımızı almaz.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,416
İsim
Mehmet Aslan
tamamdır hocam umarım uzun zamanımızı almaz.
süreç hakkında ne olur bilemem maalesef onu avukata sormanız gerek. Bazı davalar çok uzunda sürebiliyor, bazıları boş iş diye geçiştiriyor. Dediğim gibi en iyisini avukat bilir.

TahinPekmez

80+ Silver
2 ,3 sene sürer, para cezası çıkar

Top Bottom