Neler Yeni

RDR2 Mİ YOKSA TUM FAR CRY OYUNLARI MI?

uarda3346

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
arda uruk
RDR2 ALMAK ISTIYORUMDUM AMA TUM FFARCRY OYUNLARI INDIRIMDE 3 TEN ITIBAREN HEPSINI ALMAK ISTIYORUM RDR2 BIR DAHA INDIRIME GIRER MI STEAMDE ACABA YILBASINDA FILAN NE YAPMALIYIM SIZCE

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Eren
RDR2 ALMAK ISTIYORUMDUM AMA TUM FFARCRY OYUNLARI INDIRIMDE 3 TEN ITIBAREN HEPSINI ALMAK ISTIYORUM RDR2 BIR DAHA INDIRIME GIRER MI STEAMDE ACABA YILBASINDA FILAN NE YAPMALIYIM SIZCE
Epic bak

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Eren
Rdr2 candırda tüm farcry seri ne karşı bilemedim
ÇOk oyunun yoksa farcry derim, drd2 efso bişe sonra alırsın indirime girermi zannetmem

Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Paşadöner
Far cry 3 primal güzel 5 çok kötü bence 3 ten sonrası ve primal dışında hepsini kötü belki new dawn çünkü bir hikaye yok ortada boş boş tarikatları yok edip oyunu bitiyor sanki PUBG oyunu gibi yani kesinlikle alınmaz bence hani hikaye yok abi hikayesiz oyun bitiyor

uarda3346

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
arda uruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rdr2 candırda tüm farcry seri ne karşı bilemedim
ÇOk oyunun yoksa farcry derim, drd2 efso bişe sonra alırsın indirime girermi zannetmem
198 OYUNUM VAR COGUNU OYNAMDADIM DAHA AMA FARCRY CCOK GUZEL INDIRIME GIRMIS OYUZDEN ARADA KALDIM
Mesaj otomatik birleştirildi:

Far cry 3 primal güzel 5 çok kötü bence 3 ten sonrası ve primal dışında hepsini kötü belki new dawn çünkü bir hikaye yok ortada boş boş tarikatları yok edip oyunu bitiyor sanki PUBG oyunu gibi yani kesinlikle alınmaz bence hani hikaye yok abi hikayesiz oyun bitiyor
3 KESIN ALMAK ISTIYORUM AMA DEVAM DA ETTIRMEK ISTIYORUM BASLAMISKEN ISTE

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Muhammet Çağrı
rdr 2 al bide caps locku kapatsana aw

Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Sezgin
Soruna gelirsek far cry serisinde güzel hikayeye sahip oyun yok. Rdr 2 almak daha mantikli.

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,050
İsim
Enes
RDR2.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular