Neler Yeni

1000-1800tl arası klavye önerisi.

roat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
rohat
Gamepower g918 ve saber rgb arasında kaldım kimse önermedi öyle çınlama falan benim için önemli degil red blue switch fark etmez sadece rgb şöleni istiyorum önerisi olan var mı?

Gamepower g918 ve saber rgb arasında kaldım kimse önermedi öyle çınlama falan benim için önemli degil red blue switch fark etmez sadece rgb şöleni istiyorum önerisi olan var mı?
hocam ikisininde dış görünüşü aynı zaten ama senin yerinde olsam g918 alırım çünkü saber rgb lerin kronik sorunu var diye biliyorum

roat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
rohat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ikisininde dış görünüşü aynı zaten ama senin yerinde olsam g918 alırım çünkü saber rgb lerin kronik sorunu var diye biliyorum
evet aynı oldugunu biliyorum ama 2 ikisinde de kronik sorun oldugunu söyluyorlar ne yapacagımı bilemedim

Palo DAYI

80+ Silver
  • Beğen
Reaksiyonlar: rave

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Ahmet Şeker
Saber RGB in red switch modelinde kronik sorun var benim de bildiğim kadarıyla, blue da daha nadir.
redde de blueda da outemo switch var aynı marka olduktan sonra renkle ne alakası var kronik sorunun :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşın attıklarının ikisi de güzel gamepower gamebooster alınca 3-4 aya çift tıklama başlar sırf rgbsi var diye alınmaz onlar

redde de blueda da outemo switch var aynı marka olduktan sonra renkle ne alakası var kronik sorunun :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşın attıklarının ikisi de güzel gamepower gamebooster alınca 3-4 aya çift tıklama başlar sırf rgbsi var diye alınmaz onlar
Onları kullandığımdan dolayı öyle diyorum, gamebooster gamemax gibi markalardanda bazı modeller denedim kullandım ve blue switchleri rezaletti, saber RGB nin en azından biraz daha düzgün ve RGB si cıvıl cıvıl.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Ahmet Şeker
Onları kullandığımdan dolayı öyle diyorum, gamebooster gamemax gibi markalardanda bazı modeller denedim kullandım ve blue switchleri rezaletti, saber RGB nin en azından biraz daha düzgün ve RGB si cıvıl cıvıl.
hocam gameboosterda da outemo switch var saberda da aynı marka switch var arada switch olarak fark yok. biri iyi diğeri kötü durumu falan yok yani ortada, ikisi de rezalet

hocam gameboosterda da outemo switch var saberda da aynı marka switch var arada switch olarak fark yok. biri iyi diğeri kötü durumu falan yok yani ortada, ikisi de rezalet
Sadece switch'e bakıcaksan evet aynı, ona farklı demedim zaten, diğer özellikleri açısından dedim.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Ahmet Şeker
Sadece switch'e bakıcaksan evet aynı, ona farklı demedim zaten, diğer özellikleri açısından dedim.
haklısınız aslında fakat diğer özellikler olarakta arada ciddi bir fark yok bence bütçe kaç olursa olsun uzun ömürlülük bakımından hotswap almak her türlü daha karlı olur. orta-üst seviye hotswap olmayan klavye de kullandım switchi 6 ay sonra bozulunca aldığım fiyattan iade edildi ondan sonra da aldığım her klavyeyi hotswap seçtim şuan kullandığım klavyede rastgele bir tuş bozulsa umrumda olmaz mesela. özellikle düşük bütçede çok daha yüksek bozulma şansı.

Top Bottom