Neler Yeni

monitör 2 3 saniye siyah ekran oluyor (yardım)

Rélf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yağız Yıldız
öncellikle merhaba ben laptopa hdmi 2.0 ile asus tuf vg249q3a monitorumu baglıyorum fakat ara sıra 2 3 saniyelik siyah ekran sorunu oluyor ne zaman olucagı belli degil oyun oynarken veya yt de video izlerken monitorum yeni zaten alırken de pixellerine kadar bakıldı test edildi kablom da yeni fakat hdmi 2.0 oldugu icin mi böyle oluyor anlamadım bi fikriniz var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

görüntü kalitesin de herhangi bir sıkıntı yok 180hz de gayet iyi calısıyo dedim 165hz düsürim yine aynı olay degismiyo

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
mehmet yıldız
öncellikle merhaba ben laptopa hdmi 2.0 ile asus tuf vg249q3a monitorumu baglıyorum fakat ara sıra 2 3 saniyelik siyah ekran sorunu oluyor ne zaman olucagı belli degil oyun oynarken veya yt de video izlerken monitorum yeni zaten alırken de pixellerine kadar bakıldı test edildi kablom da yeni fakat hdmi 2.0 oldugu icin mi böyle oluyor anlamadım bi fikriniz var mı?
Kabloyu farklı porta takip deneyin. Mesela port. 1 seçili ise port 2 ye takmışsaniz sistem onu tarıyor diye düşünüyorum. Böyle bir konu görmüştüm bu forumda

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
icardi
sistem ne. ve discord arka planda açık mı

Rélf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yağız Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kabloyu farklı porta takip deneyin. Mesela port. 1 seçili ise port 2 ye takmışsaniz sistem onu tarıyor diye düşünüyorum. Böyle bir konu görmüştüm
hdm1 ve hdm2 olmak uzere ikisinde de ayrıca otomatik kendisi algılıyor

sistem ne. ve discord arka planda açık mı
acıkkende oluyor kapalıykende i5 11400h 16gb ram rtx3050ti

tugrafk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Tuğra
baska port deneyin bilgisayar masaustu ise ekran kartini cikarip tekrar takin bilgisayar acildiginda bi kere ekran kartini sifirlayin veya ddu ile kaldirip tekrar kurun hocam

Rélf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yağız Yıldız
baska port deneyin bilgisayar masaustu ise ekran kartini cikarip tekrar takin bilgisayar acildiginda bi kere ekran kartini sifirlayin veya ddu ile kaldirip tekrar kurun hocam
öncelikle pc laptop ekran kartını ddu ile kaldırıp sıfırlamayı düsünürüm hocam ama bu ekran kartının herhangi bir perfonmans düsüklügü olsun anormal bir hareketi yok gibi gözüküyor ama yine de denerim

tugrafk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Tuğra
öncelikle pc laptop ekran kartını ddu ile kaldırıp sıfırlamayı düsünürüm hocam ama bu ekran kartının herhangi bir perfonmans düsüklügü olsun anormal bir hareketi yok gibi gözüküyor ama yine de denerim
monitorunuzude bir kere sifirlayin hocam bazenleri kucuk sebepler buyuk sorunlara yol acabiliyor 😀

Rélf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yağız Yıldız
mesala suan formda yazı yazarken veya beklerken herhangi bir sey olmadı kabloların giris yerlerine de dikkat ediyorum laptopun hdmi yerini yumusak fırcayla bile temizledim

monitorunuzude bir kere sifirlayin hocam bazenleri kucuk sebepler buyuk sorunlara yol acabiliyor 😀
monitor nasıl sıfırlanıyor hocam

mesala suan formda yazı yazarken veya beklerken herhangi bir sey olmadı kabloların giris yerlerine de dikkat ediyorum laptopun hdmi yerini yumusak fırcayla bile temizledim

sistem kurulumunda tümünü sıfırla var ama doğru mudur?

tugrafk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Tuğra

sistem kurulumunda tümünü sıfırla var ama doğru mudur?
monitorun alt tarafinda veya arka tarafinda tuslar olacak ordan monitor ayarlarina gelip reseti bulmaya calisin

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
icardi
discord ve chrome ayarlarında donanım hızlandırmayı kapatıp dener misin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
909,602