Neler Yeni

63k Hazır Sistem Tavsiyesi Ryzen 7 7800X3D i7 14700KF Hangi İşlemci?

Prexeon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Burak Demir
Ryzen 7 7800x3D Al 5Ghz Olmasının Yanı Sıra 64Mb Önbelleği Ve Am5 Platformunun Daha Optimizeli Bir Şekilde Daha Güncel Olması Avantaj Oluyo Ki Ramlari İstediğin Hızda Çalıştırıpta Tam Verim Alabiliyorsun 4k Monitörde Boşuna Alma Git Asus'un 2k 240Hz Monitörünü Al 1080p İle 2k Arasında Fark Var Ama 2k İle 4k Arasında Çok Fark Yok Boşa Para Harcama Bu İşlemciye Birde Artic Freezer 360m Lik Sıvı Soğutma Al Canavar Olur Hem Sessiz Hem Kaliteli Hem Şık
asıl fark zaten 4k da knk, ne anlatıyon xd

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Cevdet Can
Ben de bu sistemi aldım bugün kargoya verilirse yarın vs elime ulaşır. En geç cuma günü testleri falan atabilirim ama zam gelme durumu vs olursa sizin için sıkıntı.

Ekler

• IMG_20240221_103552.jpg
    IMG_20240221_103552.jpg
    121.2 KB · Hit: 85

BeratZer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berat Özer
Ben de bu sistemi aldım bugün kargoya verilirse yarın vs elime ulaşır. En geç cuma günü testleri falan atabilirim ama zam gelme durumu vs olursa sizin için sıkıntı.
Gece tam bu şekilde alıcaktım bi arkadaş bu ekran kartıyla olan garanti sıkıntısını yazdığı için yarın sabah karar veririm dedim. Stok bitmiş mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Direkt stok bitmiş ekran kartının
Yoo şuan var gözüküyor

Direkt stok bitmiş ekran kartının
Stok bitmiş ya şimdi gördüm

Gece tam bu şekilde alıcaktım bi arkadaş bu ekran kartıyla olan garanti sıkıntısını yazdığı için yarın sabah karar veririm dedim. Stok bitmiş mi?

Yoo şuan var gözüküyor

Acaba yenilenirmi ekran kartı stoğu

Son düzenleme:

BeratZer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berat Özer

Yoo şuan var gözüküyor

Beklemelimiyim yoksa başka sistem bulacağım artık yada en kötü attıklarımdan seçerim 1 tane. Başka sistem tavsiyesi olan olursa iyi olur bütçe 65k birde tel den araştırması çok zor oluyor ondan..

Hayırlı olsun,merak ettim atabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Cevdet Can

Yoo şuan var gözüküyor

Bu ekran kartından önce palit vardı ben ona yetişemedim maalesef. Bu da bittiyse bilmiyorum belki bunun dışında başka bir sistem gelme ihtimali var

BeratZer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berat Özer
Bu ekran kartından önce palit vardı ben ona yetişemedim maalesef. Bu da bittiyse bilmiyorum belki bunun dışında başka bir sistem gelme ihtimali var
İşte o gelene kadar zamlanmassa iyi gelmesi ne kadar sürer o önemli bugün yarın almayı düşünüyorum bişey en kötü 4070 super li ful sistem alacağım ilerde ekran kartını upgradeliyeceğim.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,899
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
sistemın özelleştirmesini böyel yaparsan tadından yenmez.
Alıntıyı görüntüle
360MM sıvı soğutma alınsa daha iyi değil mi

RusherTR

80+
İşte o gelene kadar zamlanmassa iyi gelmesi ne kadar sürer o önemli bugün yarın almayı düşünüyorum bişey en kötü 4070 super li ful sistem alacağım ilerde ekran kartını upgradeliyeceğim.
Ben de martta alacağım ama kesin zamlı gelir yeni stoklar

Top Bottom