Neler Yeni

Robot Süpürge önerisi

pinkward

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
İ
Selamlar,

Ev için robot süpürge almak istiyorum en geç Mart sonu gibi alırım. Ev 3+1 2 tane de kedi var ama salon genelde kapalı. Hangi robot süpürgeyi önerirsiniz? Kameralı olmaması tercihim. (annem videolardan kayıt yaptığını görünce kameralı istemem diyor :D ) Mop özelliği de olsun. Bütçe duruma göre belirlenir ama tabii ki f/p ve uygun olursa sevinirim. Taksitli alırım herhalde.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Yunus Şahin
Alabiliyorsan Roborock'lar en iyilerinden.

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Muhammed Enes ÜNAL

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Mop 2 pro kullanıyorum güzel üstündeki çıkıntı bazı mobilyalara takılabiliyor ama ona göre ayarladıysanız takılmaz üsteki çıkıntı lazer sensör bu arada bu sayede karanlıktada çalışabiliyor diğer ürünler tam çalışmıyor lazer olmadığı için

pinkward

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
İ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mop 2 pro kullanıyorum güzel üstündeki çıkıntı bazı mobilyalara takılabiliyor ama ona göre ayarladıysanız takılmaz üsteki çıkıntı lazer sensör bu arada bu sayede karanlıktada çalışabiliyor diğer ürünler tam çalışmıyor lazer olmadığı için
Çok kalın olmayan halılar var sorun olmaz herhalde

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Çok kalın olmayan halılar var sorun olmaz herhalde
Çok ince değilse sıkıntı olmaz kalın halıları daha iyi süpürüyor ince halıları bazen yerinden oynatıp takılabiliyor o yüzden ben ince halıları toplayıp süpürtmek zorunda kalıyorum. Birde halılarda püskül olmaması lazım

pinkward

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
İ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok ince değilse sıkıntı olmaz kalın halıları daha iyi süpürüyor ince halıları bazen yerinden oynatıp takılabiliyor o yüzden ben ince halıları toplayıp süpürtmek zorunda kalıyorum. Birde halılarda püskül olmaması lazım
S10+ varmış bir de o nasıl?

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar

mahoagaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
mahmut karakaya
hayırlı ramazanlar herkese, öncelikle aynı konudan defalarca kez açıldığı için yeniden açmak istemedim. robot süpürge almak istiyoruz ama karar veremedik henüz. alternatifler arasında xiaominin s10+ modeli ve mop 2 pro modeli vardı sonrasında bütçeyi biraz daha arttırıp roborock q7 max modeline bakmaya başladık. sizin öneriniz ne olur bu fiyat bandında?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,980
Üyeler
141,377
Son üye
jsjs
Top Bottom