Neler Yeni

Vatan Hazır Sistem 25.999₺

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Parça kalitesi + Vatan güvencesi;

Piyasadaki en ucuz A620 lerden biri + yükseltmeye kapalı kötü bir ram + koyulabilecek en giriş seviyesi SSD.

Ben pek bir parça kalitesi göremedim, tek olayı vatan olması ve 3 taksit yapılması.

thematty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Matty Man
Piyasadaki en ucuz A620 lerden biri + yükseltmeye kapalı kötü bir ram + koyulabilecek en giriş seviyesi SSD.

Ben pek bir parça kalitesi göremedim, tek olayı vatan olması ve 3 taksit yapılması.
25klık bi sistem atar mısın

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Fiyat normal düzeylerde. Ama en büyük avantaj vade farksız taksit fırsatı.

pppoe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Hasan
Vatanda aynısı ti li 29 küsur.
Gene ti ama 5500 li 23

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Erdem BELER
kasa sadece itopyada 5k
gamingentr çok iyi montajlıyomuş sıkıntı yokmuş itopyanın rezilliğinide duydum
vatandaki çok aklıma yattı taksit olayı falan tek korkum sistem hızlı gelsin diye montajlatmıycam ben yapıcam
şimdi bozuk parça gönderirler sonra sen bozdun demezler umarım
Bence bırak onlar toplayıp testini yapsın. Vatan bilgisayar alışverişimden ben memnun değilim açıkcası, mağaza alışverişi yaparsan iadeyi sadece kupon olarak yapıyorlar ve iade ürünü alana kadar 30 dakika inceliyorlar, video çekiyorlar, imza attırıyorlar, tonla dert, yani üstünde sırf bi toz tanesi olsa kullanılmış diyip iade almayacaklar o derece. Şimdi gönderdikleri ramler kul yapımı arızalı olur bir şey olur yani, sırf sen onu taktın diye mikroskopla bakıp kullanıldı diye değişim yapmazlar falan o yüzden bırak her şeyi onlar yapsın.

LapsekiliRonaldo

80+ Bronze
Bence bırak onlar toplayıp testini yapsın. Vatan bilgisayar alışverişimden ben memnun değilim açıkcası, mağaza alışverişi yaparsan iadeyi sadece kupon olarak yapıyorlar ve iade ürünü alana kadar 30 dakika inceliyorlar, video çekiyorlar, imza attırıyorlar, tonla dert, yani üstünde sırf bi toz tanesi olsa kullanılmış diyip iade almayacaklar o derece. Şimdi gönderdikleri ramler kul yapımı arızalı olur bir şey olur yani, sırf sen onu taktın diye mikroskopla bakıp kullanıldı diye değişim yapmazlar falan o yüzden bırak her şeyi onlar yapsın.
montajı yaparlarsa soğutucuyu ben nasıl takıcam onlar macun falan sürüp stok soğutucuyu takarmı

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Draq123

Existentia

80+ Silver
zorlar 27ye 4060ti 'li sistem bulurum bu paraya bunu almam

LapsekiliRonaldo

80+ Bronze
mağazaya teslim yaparım giderim onların gözü önünde kontrol etmesini söylerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

zorlar 27ye 4060ti 'li sistem bulurum bu paraya bunu almam
4060ti 7500f en ucuz kaça bulursunki 32 gb ram

Existentia

80+ Silver
mağazaya teslim yaparım giderim onların gözü önünde kontrol etmesini söylerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

4060ti 7500f en ucuz kaça bulursunki 32 gb ram
hocam en kötü rami 16 yaparım ram eklemek basit ama 4060 ı sat sonra 4060ti al falan zor işler

Top Bottom