Neler Yeni

Ps5 dualsense vs Xbox controller

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Metin Şeker
Daha önce hic gamepad kullanmadım ps5 kolu daha kolay kavranabilir geliyo ama pc icin uyumlulukta sıkıntıları varmış sanırım pc icin hangisi daha iyi olur

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,067
İsim
Halit KÖK
Daha önce hic gamepad kullanmadım ps5 kolu daha kolay kavranabilir geliyo ama pc icin uyumlulukta sıkıntıları varmış sanırım pc icin hangisi daha iyi olur
playstation kullanıyorum 2 haftadır dualsense şuan piyasadaki en iyi gameped açık ara şimdi xboxcılar gelip boş boş yorum yapmasınlar yok şöyle ergonomik böyle ergonomik kullanmayanda sanar dualsense berbat gameped pc için alcaksan xbox alcaksın tabikide ama hangisi daha iyi diyosan dualsense tokatlar geçer

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İkisi rakip olamaz. Dualsense çok ezer geçer, fakat PC tarafı için Xbox alın.

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Metin Şeker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
playstation kullanıyorum 2 haftadır dualsense şuan piyasadaki en iyi gameped açık ara şimdi xboxcılar gelip boş boş yorum yapmasınlar yok şöyle ergonomik böyle ergonomik kullanmayanda sanar dualsense berbat gameped pc için alcaksan xbox alcaksın tabikide ama hangisi daha iyi diyosan dualsense tokatlar geçer
Xboxta birde sarz yok galiba onun icin ya sarz edilebilir pil ve sarz kiti yada xbox sarz kiti lazım lakin piyasada hangileri orjinal bilemedim

Pc içinse xbox diğer türlü dualsense

YazılımKafa

80+ Silver
Dualsense daha iyi ama pc de uyumluluk sorunları var. Xbox controller al . Ve linkteki ürünü al
GP USB E411 4x Pil Şarj Cihazı 4 Adet 2700 AA Kalem Pilli Set, LED Gösterge https://amzn.eu/d/9fKDiv3

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Metin Şeker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,723
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Sony ve birkaç oyundada haptic feedback gibi özellikleri kullanabildiğinide düşünürsek dual sense

Top Bottom