Neler Yeni

Fenerbahçe kaşımpaşa macinda ki penalti pozisyonu sizce penalti mi?

Pozisyon penaltı mi?

• Penaltı

Oylar: 37 37.0%
  • Penaltı degil

Oylar: 63 63.0%

• Oy kullanan toplam üye
    100

Rhycrew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer
@eneskaya6 sen ne anlatıyon la hayırdır? elinde bilgi kanıt varsa yürü savcılığa burda hakemin yaptığı işi koskoca takıma yüklemek nedir dön kendi takımına bak.
Size yaranarak yorum yapanlarda gerçek taraftar oluyo gözünüzde

hakemmisin? top sol eline çarpıyor ve sekip sağ koluna çarpıyor görüntü var görmeyenler sadece rakip takım taraftarı tıpkı icardinin tombala videosunu görmeyenler gibi.
Hakem düzgün hakem olsaydı zaten jaydenin pozisyonuna penaltıyı çalar olayı buraya getirmezdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 sezon önce rize deplasmanında diagne güreş yaparken kör olanlar bu yıl objektif insanlar oldu
Fenerbahçe skor gerideyken çok acele ediyomuş baskı yapıyomuş hakeme çalll diyomuş zaten baskı yapmazsa sıkıntı var derim ben o maçta her karara he diyip geçersen oynama daha iyi.
Fenerin aklıyla gönlü çelişen eski futbolcuları olsaydı rakip takımlarda bu durumlara kalmazdı zaten

Son düzenleme:

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
@eneskaya6 sen ne anlatıyon la hayırdır? elinde bilgi kanıt varsa yürü savcılığa burda hakemin yaptığı işi koskoca takıma yüklemek nedir dön kendi takımına bak.
Size yaranarak yorum yapanlarda gerçek taraftar oluyo gözünüzde

hakemmisin? top sol eline çarpıyor ve sekip sağ koluna çarpıyor görüntü var görmeyenler sadece rakip takım taraftarı tıpkı icardinin tombala videosunu görmeyenler gibi.
Hakem düzgün hakem olsaydı zaten jaydenin pozisyonuna penaltıyı çalar olayı buraya getirmezdi
Simdi gel tektek acilari yükleyecem 3 İQ ye anlatir gibi anlatacam. Top sağ koluna dogru gidiyor. Sağ eline degemez cunku yerden sekip omuz hizasina dogru yükseliyor
IMG_7791.jpeg

Bi kere top sağ ele degmiyor. Temas varsa dirsekten yukari da temas aramamiz lazim. Fotoğraf ta zaten top forma hizasinda gozukuyor burada temas edip ettigini anlayamayiz o yüzden diger acidan temas ediyor mu etmiyor mu bakalim.
IMG_7797.jpeg

Aaaa nasil yani omuz hizasinda da temas etmiyor e bu top nereye carpti o zaman :) bu kadar basit bak bilmeceyi cözduk. Tek bir acidan izlersen ele carptigini sanip burada ahkam keseceksin 3iq gibi ama diger aciya bakarsan topun el ile alakasi yok direk dirsegin yukarisina sekiyor e zaten diger acidan dirsegin yukarisina adamin temasi yok bu kadar basit 2 acı ile pozisyon tertemiz :)

hikoo

80+ Bronze
Hakemi makemi bilmem de, fenerin basinda maraba ismail oldukca fenerin isi zor, hayatimda fenerin basinds boyle ezik bi hoca gormedim, adam tum maclara ayni planla cikiyor. Hic bi degisiklik yapayim takima dokunayim yok, ayrica duran top calistirmayi da bilmiyo, muhtemelen ekibi de kendi gibi maraba dolu

Rhycrew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer
@eneskaya6 senin algılamanda yada okumanda problem var abisinin gülü ben sana birdaha anlatayım "TOP SOL ELİNE ÇARPIYOR" sol el left hand anlıyomusun @eneskaya6 sol el o attığın fotonun video olan halini art niyetli düşünmeden izlersen sol eline çarptığını farkedip aydınlanma yaşayabilrisin " SOL EL"
ben zaten sağ eline çarpıyo demedim "SOL ELİNE ÇARPIYOR ORDAN SAĞ KOLUNA ÇARPIYOR" demişim kol ayrı el ayrı dikkatli okursan
izlersin burdan sol eline iyice bak ama sağını solunu karıştırmıyosan tabi
burda 3iq ahkamı kesen sensin boş yapma paylaştığın kaynaklar bile düşünceleri belli ediyor zaten

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,274
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
Penaltı ve hatta osterwoldeye yapılan faul de penaltı dışarda dedi hakem vermedi penaltıyı

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
@eneskaya6 senin algılamanda yada okumanda problem var abisinin gülü ben sana birdaha anlatayım "TOP SOL ELİNE ÇARPIYOR" sol el left hand anlıyomusun @eneskaya6 sol el o attığın fotonun video olan halini art niyetli düşünmeden izlersen sol eline çarptığını farkedip aydınlanma yaşayabilrisin " SOL EL"
ben zaten sağ eline çarpıyo demedim "SOL ELİNE ÇARPIYOR ORDAN SAĞ KOLUNA ÇARPIYOR" demişim kol ayrı el ayrı dikkatli okursan
izlersin burdan sol eline iyice bak ama sağını solunu karıştırmıyosan tabi
burda 3iq ahkamı kesen sensin boş yapma paylaştığın kaynaklar bile düşünceleri belli ediyor zaten
He sağ ele carpmadigini kabul ettiniz simdi hep beraber bütün camia sol ele mi döndü 🤣🤣🤣🤣 komedisiniz. Attigin video da ortada %100 carptigini kanitlasana bana :) kanitlayamazsin çünkü oyle bir pozisyon. Ama iyisiniz he yavas dönün. Mac bittikten sonra herkes sag ele sag kola carpiyor %100 penalti diyordu diger acilar cikinca simdi sol el mi oldu 🤣

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Ben bu pozisyonlardan bağımsız olarak hakemlerimizi genel anlamda başarısız buluyorum. Takım ya da maç farketmeksizin çok fazla hatalı karar veriliyor. Ya da verilmeyecek pozisyonlara faul çalınıp maç durduruluyor vs. Açıp bir iki maç premier lig ya da bundesliga izleyince gözlerin pası siliniyor. Kolay faul yok, bolca ikili mücadele ve kaliteli futbol(en azından yüksek tempolu maçlar) seyredebiliyorken, ligimizde hiçbir zaman böyle bir durum söz konusu olmadı maalesef. Dediğim gibi o takım kayrılıyor, bu takım doğranıyor'un ötesindeyiz artık. Her maçta çok fazla karar şaibeli ya da tartışmalı. Her maç takımlardan önce hakemler/kararlar konuşulur oldu artık. Bu durumun bir an önce TFF ve MHK tarafından çözüme kavuşması lazım.

Bu maç özelinde bile 3 tane penaltı(şüpheli) pozisyon var. Oosterwolde, Ferdi ve bu el pozisyonu. Yani standarda oturtamadık şu kararları ne yazık ki...

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Sefa Ozan Kalaycı
Hocam hangi takımlı oldugunuza baglı fenerbahçeliyseniz evet :D

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sadece fb liler penaltı diyo geriye kalan herkes penaltı değil diyo.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
Ben bu pozisyonlardan bağımsız olarak hakemlerimizi genel anlamda başarısız buluyorum. Takım ya da maç farketmeksizin çok fazla hatalı karar veriliyor. Ya da verilmeyecek pozisyonlara faul çalınıp maç durduruluyor vs. Açıp bir iki maç premier lig ya da bundesliga izleyince gözlerin pası siliniyor. Kolay faul yok, bolca ikili mücadele ve kaliteli futbol(en azından yüksek tempolu maçlar) seyredebiliyorken, ligimizde hiçbir zaman böyle bir durum söz konusu olmadı maalesef. Dediğim gibi o takım kayrılıyor, bu takım doğranıyor'un ötesindeyiz artık. Her maçta çok fazla karar şaibeli ya da tartışmalı. Her maç takımlardan önce hakemler/kararlar konuşulur oldu artık. Bu durumun bir an önce TFF ve MHK tarafından çözüme kavuşması lazım.

Bu maç özelinde bile 3 tane penaltı(şüpheli) pozisyon var. Oosterwolde, Ferdi ve bu el pozisyonu. Yani standarda oturtamadık şu kararları ne yazık ki...
Her maca gore pozisyoar degisiyor dediklerinizde cok haklisiniz. Turkiyeden biraz cikip diger ligleri izleyince biz top oynamiyoruz güreşiyoruz. Bu düzende degismez düzenin degismesi icin bastaki herkesin toptan gitmesi lazım mümkün degil :( . Ferdinin pozisyon penalti degil ama diger oosterwoldenin ki penalti mesela. Orta hakem görmüyor olabilir var ne iş yapiyor. Bizim maclarda bide bi hata oldu ya hakem farkina varirsa eger macin devaminda o pozisyonu notrlemek icin baska pozisyonlari rakibe yanlis veriyor kafasina göre esitlemeye calisiyor.

Sadece fb liler penaltı diyo geriye kalan herkes penaltı değil diyo.
Mac bittiginden beri penalti penaltı sag ele sag kola oraya buraya carpti diyorlardi simdi acilar cikti sag temas yok o zaman sola aga hadi twt atin sola sola oldu :)

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Her maca gore pozisyoar degisiyor dediklerinizde cok haklisiniz. Turkiyeden biraz cikip diger ligleri izleyince biz top oynamiyoruz güreşiyoruz. Bu düzende degismez düzenin degismesi icin bastaki herkesin toptan gitmesi lazım mümkün degil :( . Ferdinin pozisyon penalti degil ama diger oosterwoldenin ki penalti mesela. Orta hakem görmüyor olabilir var ne iş yapiyor. Bizim maclarda bide bi hata oldu ya hakem farkina varirsa eger macin devaminda o pozisyonu notrlemek icin baska pozisyonlari rakibe yanlis veriyor kafasina göre esitlemeye calisiyor.

Mac bittiginden beri penalti penaltı sag ele sag kola oraya buraya carpti diyorlardi simdi acilar cikti sag temas yok o zaman sola aga hadi twt atin sola sola oldu :)
Eskiden de şikeciydi şimdi de şikeci. Bence maçta şike var.

Top Bottom