Neler Yeni

MSÜ soruları satılıyor iddiası

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Cihan Duman
İnsanlar keşke bilmediği şeyler hakkında yorum yapmasa.Büyük ihtimal doğru geçen sene 2 sorunun içeriğini söylemişti adam direkt.
Ben biliyorum ve senin bu söylediğine itiraz ediyorum, orada bir forum var ve tamamen dolandırma havuzu kurulu. O forumun yöneticisi isterse 1 yıl önceki mesajı değiştirebilir.
Bu tarz şeyler var evet ama dijitalde değil :)

melidoas6

80+ Silver
ben kul hakkına dikkat ederim ayrıca hile ile yapılan bir işide sevmem sen önce ucubeliği bırak araştırmağın bilmediğin bir olayı başkası biliyo diye çamur atma yaşın küçük belli,telegramlarda neler dolaşıyo indir bi bak neye inanıp neye inanmıycağımı söyliycek yaşta değilsin
Oo direkt küçümselere girişmişiz yaş tahminide yapmışız... Daha fazlasına lüzum yok.

Luxier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet K
Ben biliyorum ve senin bu söylediğine itiraz ediyorum, orada bir forum var ve tamamen dolandırma havuzu kurulu. O forumun yöneticisi isterse 1 yıl önceki mesajı değiştirebilir.
Bu tarz şeyler var evet ama dijitalde değil :)
Geçen sene ben girdim ve dediği 2 soruda çıkmıştı :)
geçen sene ben sorulari inceledim ve sinava girdim. yoktu oyle bir sey.
Paris sorusu ile türkçeden bir sorudan ipucu vermişti diye hatırlıyorum.Vardı yani.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,871
İsim
Lokman Doğan
ben geçen sene görmüştüm de paylaştığı soru sınavda çıkmamıştı yani yalan çoğu böyle

DonanımFikir

Beta Berk Bayındır 'ı Rahmetle Anıyoruz
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,585
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Yalandır.
Hadi sorunun içeriği tuttu desek bile birebir tutması lazım gerçekten sorular çalındıysa ki bu da aşırı düşük bir ihtimal, ulu orta yerde soru hazırlanmıyordur diye düşünüyorum .
Sadece konuyu bilmesi 3600 Dolar değerinde olmaz çünkü. Sen veya ben de tahmin edebiliriz şu konu çıkar diye.
Arkadaşım dedi banada gerçeklik payı olabilir mi 3600 dolarmış

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,094
İsim
Enes kaya
Olm ne cok bilmeden yorum yapan varla. Adamlar cikip birebir ayni soruyu vermiyorlar zaten he önceden verenlerde oldu bir kac tanesini sadece. Ama ayni sorunun sadece sayilari farkli halini neredeyse her sene yapiyorlar. Sadece sayisallar icin soyluyorum sözelde hatirlamiyorum. Guvenilir olsa o paraya cok net deger kul hakki vs ayri tabi. Her sene kimler baba parasiyla hangi okullara gidiyor

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,390
İsim
Selman
Muhtemelen yalan. Eskiden olan olaylardan ötürü soruların çalınmasına alışık olduğumuz için bu tür spekülasyonlar hızlı yayılıyor ama soruların çalınması tekil kişilerden ziyade örgüt vasıtasıyla gerçekleştiriliyor.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri