Neler Yeni

Galatasarayın Haksız Galibiyeti

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Meliodas Sama
Korku var baskı var , yabancı hakem istemiyorlar .Madem şikayetçiydiniz dün FENERBAHÇE nin pozisyonlarına bugün sizin rezillikleriniz neydi be !. Hadi tekrar istifaya çağırsanıza , davet etsenize. Tamam penaltıyı verdim penaltı inelemesi kaç dk sürdü ? Ofsayt incelemesi kaç dk sürdü? Banka kuyruğunda bekler gibi bekledik resmen SÖZDE otomatik sistemin ofsaytı incelemesini.Topun ayaktan çıktığı anı hakemler belirler gerisini sistem çizer süper bi ayarlama olmuş galatasarayın adına tebrik ederim . Torreiranın daha top ayağına geldiği anda çizmiş resmen terbiyesizler. Yazık değil mi ANTALYASPORA . Bugün torreiranın kırmızısı verilmedi dün gedsona sarı kart verildi peki hakem ne diyorum uğraşamam diyip geçiştiriyor. Yabancı hakem diye diye dilimizde tüy bitti bu gs nin istememesi bitmedi. Kıytırık tiyatro liginizi alın başınıza çalın emi terbiyesiz herifler .

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
VAR sisteminde ofsayt gözükmüyor. Boş bir konu olmuş. Fenerli bir arkadaşa benziyorsunuz.

serwintes

80+ Silver
bu maçta hatalı saibeli karar yok diyen Galatasaraylı 2 yüzlüdür
Mesaj otomatik birleştirildi:

VAR sisteminde ofsayt gözükmüyor. Boş bir konu olmuş. Fenerli bir arkadaşa benziyorsunuz.
diving yaptığınız penalti globalde alay konusu oldu
1000047592.jpg

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,062
İsim
Oozdmrsm
Korku var baskı var , yabancı hakem istemiyorlar .Madem şikayetçiydiniz dün FENERBAHÇE nin pozisyonlarına bugün sizin rezillikleriniz neydi be !. Hadi tekrar istifaya çağırsanıza , davet etsenize. Tamam penaltıyı verdim penaltı inelemesi kaç dk sürdü ? Ofsayt incelemesi kaç dk sürdü? Banka kuyruğunda bekler gibi bekledik resmen SÖZDE otomatik sistemin ofsaytı incelemesini.Topun ayaktan çıktığı anı hakemler belirler gerisini sistem çizer süper bi ayarlama olmuş galatasarayın adına tebrik ederim . Torreiranın daha top ayağına geldiği anda çizmiş resmen terbiyesizler. Yazık değil mi ANTALYASPORA . Bugün torreiranın kırmızısı verilmedi dün gedsona sarı kart verildi peki hakem ne diyorum uğraşamam diyip geçiştiriyor. Yabancı hakem diye diye dilimizde tüy bitti bu gs nin istememesi bitmedi. Kıytırık tiyatro liginizi alın başınıza çalın emi terbiyesiz herifler .

Lyndray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Furkan Kaya

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bu maçta hatalı saibeli karar yok diyen Galatasaraylı 2 yüzlüdür
Ben önce ofsayt demiştim. (Galatasaray'lıyım) Sonra VAR görüntüsü geldi. Baya bir mesafe varmış. He tamam dedim.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Erdoğan Aktaş
Abi bunlari tartışmaya gerek yok 96 ya kadar FB BJK maçları vardi birden türedi son 30 yıl 15 şampiyonluk aynen sportif başarı

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Meliodas Sama
burdan sonrasını okumadım. hava durumu 8 derece HAKEMLER DAHA NE İSTİYORSUN GS
HADİ ORDAN ! TFF, Icardi cezasının maça 7 saat kala açıklanması enteresan. Tedbirsiz sevki de enteresan bir olay.Biraz utanma olur bir takımda biraz utanma BJK maçında bile oynasın diye ittirmeyle şampiyon yapılnaya çalışılan bir klüp var. Siz de biliyorsunuz her şeyi ama kabullenmek istemiyorsunuz fanatikliğinizden dolayı . Mehmet Büyükeşi nin GS kongre üyesi olması bile bu konuları konupşmanın gerekesiz ve boşa nefes tüketimi olduğunu gösterir ama işte eyyyyy.Ligi bitirtmeyiz diyip de tehditler savuran bir takımsınız siz

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,062
İsim
Oozdmrsm
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,062