Neler Yeni

Çözüldü✓ HyperX Cloud 3 wireless alınır mı?

zamzom

80+
Genel olarak kulaklıktan memnunum ama çok deneme fırsatım olmadı. Daha iyi ses kalitesi için ayarlar vs vardı onları yapmıştım gayet iyi şuan ses kasma ve müzikler konusunda. Lakin bazı şeylerde ses sanki net değilde biraz derinden, boğuk gibi geliyor birde boştayken bir ses var kulaklıkta yaptığım ayarlardan kaynaklı olabilir bilmiyorum. belirli bir süre kullanıp cloud 2 ile kıyaslarım bununla alakalı bir konu açarım
valla ben de bu gidişle kablolu kulaklık alıcam gibi gözüküyor herkes ya az ses ya dip ses ya da istenildiği gibi ses alamadığını söyliyor e zaten pc de yer değiştiren bir yer değil sabit oturduğum bir yerde kablolu olması benim için büyük bir dezavantaj taşımıyor.
peki kablolu alıcak olsan ne alırdın 5k bütçeye ?

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Emre
Bende de Hyper x cloud2 var. 1,5yıldır aktif olarak kullanıyorum bana mısın demedi ve sevdiğim bir insandan hediye gelmişti 😢 o yüzden de ekstra titiz davranıyorum kulaklığıma, bozulursa tekrardan Hyper cloud 2 alacağım.

Ahyef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ahmet Batuhan Karaoğlan
valla ben de bu gidişle kablolu kulaklık alıcam gibi gözüküyor herkes ya az ses ya dip ses ya da istenildiği gibi ses alamadığını söyliyor e zaten pc de yer değiştiren bir yer değil sabit oturduğum bir yerde kablolu olması benim için büyük bir dezavantaj taşımıyor.
peki kablolu alıcak olsan ne alırdın 5k bütçeye ?
Kablosuz keyif işi biraz. Ben bir şeyler için kalktığımda rahatsız ediyodu kablo mevzusu ondan geçmek istedim. Kablolu da logitech g pro düşünebilirsiniz o güzeldi, Rtings üzerinden de bakabilirsiniz orda da puanlamalar var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende de Hyper x cloud2 var. 1,5yıldır aktif olarak kullanıyorum bana mısın demedi ve sevdiğim bir insandan hediye gelmişti 😢 o yüzden de ekstra titiz davranıyorum kulaklığıma, bozulursa tekrardan Hyper cloud 2 alacağım.
Amiral kulaklıklardan kaç yıl oldu hala çalışır durumda bendeki

Ahyef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ahmet Batuhan Karaoğlan
Hocam konuyu hortlattım ama memnun musunuz?
Kusura bakmayın hocam uzun zamandır aktif değildim. Kulaklıktan gerçekten memnunum cloud 2 den geçince bir çığır açmadı bende ama ses kalitesi, batarya süresi, DTS'in kalitesi falan cidden başka bir seviye. Hiçbir anlamda beni üzmedi iyiki almışım dediğim bir kulaklık kendisi. Sadece tek bir nokta var o da boştayken dip ses geliyor ama o kadar rahatsız etmiyor onun dışında 10/10 diyebilirim

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Mehmed emin Tosun
Kusura bakmayın hocam uzun zamandır aktif değildim. Kulaklıktan gerçekten memnunum cloud 2 den geçince bir çığır açmadı bende ama ses kalitesi, batarya süresi, DTS'in kalitesi falan cidden başka bir seviye. Hiçbir anlamda beni üzmedi iyiki almışım dediğim bir kulaklık kendisi. Sadece tek bir nokta var o da boştayken dip ses geliyor ama o kadar rahatsız etmiyor onun dışında 10/10 diyebilirim
Önemli değil hocam teşekkür ederim yorumunuz için. Film ve videolarda sesi kalitesiz diyorlar sizin yorumunuz nedir?

Ahyef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ahmet Batuhan Karaoğlan
Önemli değil hocam teşekkür ederim yorumunuz için. Film ve videolarda sesi kalitesiz diyorlar sizin yorumunuz nedir?
O kişiden kişiye değişir bana kalırsa. Ben oyun anlamında tatmin olduktan sonra diğer platformlarda sesin gelmesi ve yeterli olması tatmin ediyor beni açıkçası. Kulağımı tırmalayan, rahatsız eden bir etmen görmedim dediğiniz konularda da.

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Mehmed emin Tosun
O kişiden kişiye değişir bana kalırsa. Ben oyun anlamında tatmin olduktan sonra diğer platformlarda sesin gelmesi ve yeterli olması tatmin ediyor beni açıkçası. Kulağımı tırmalayan, rahatsız eden bir etmen görmedim dediğiniz konularda da.
Benim için de çok önemli değil yani olsa da fark etmem kalitesizliği ama denilen kadar kötüyse diye dedim teşekkür ederim.

ardarb45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Arda Şimşek
2018-2019 yılından beri Cloud 2 kullanıyorum. Neredeyse ömrünü tamamladı sayılır, kulaklık alırken wireless alayım diyorum. Aklımda 3 tane kulaklık var kullanıp deneyimleriniz varsa paylaşırsanız çok memnun olurum. Cloud 3 wireless, razer blackshark v2 pro 2023, logitech g pro x 2. Rtings üzerinden en skorlu olan logitech gözüküyor ardından cloud 3 geliyor. Aralarında fps tarzı oyunlar için çok bir fark var mıdır?
ben biraz daha verip alpha aldım 320 saat pil ömrü var çok memnunum

Ahyef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ahmet Batuhan Karaoğlan

Yuliya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
yuliya mask
Hayırlı ramazanlar kullanan arkadaşlar vardır illaki cloud 2 ile cloud 3 arasında 700tl var hangisi almalıyım ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,957
Üyeler
140,736
Son üye
Exxx
Top Bottom