Neler Yeni

futbolda nasıl iyi oyuncu olabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çınar Atik
Merhaba futbol oynuyorum,seviyorum ancak biraz kötüyüm bana pas gelince elim ayağıma falan dolaşıyor ne yapabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Çağatay
kararsızlığından ötürü bunu yaşıyorsun. oyun görüşünü geliştirmen gerekiyor. top sana gelmeden önce etrafını iyice kontrol edip top sana gelmeden kararını vermiş olman lazım. genel anlamda geliştirmek için günümüz futbol şartlarında 1 numara fizik ya da boyun kısaysa bacakların kuvvetli olmalı ki yere sağlam basabilesin. ikinci olarak zayıf ayağını geliştir ve tahmin edilmesi güç hale getir kendini. virgil van dijk bir youtube videosunda savunma yaparken anlatıyordu. oyuncuların hangi ayağının kuvvetli olduğuna dikkat edip o tarafı kapatıp ters ayağını kullanmasına mecbur bıraktığını.

cemozgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Cem

III.Osman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Sait Abi
senin gibi zihniyetlerden ötürü futbolcu çıkmıyor zaten ülkeden.
Nasıl futbolcu olabilirime nasıl bir cevap bekliyor arkadaş acaba merak uyandırıcı bir konu. Kanki topun aşşasına vur topçu olursun kardiş mi dememizi bekliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Alim sevgen
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Merhaba futbol oynuyorum,seviyorum ancak biraz kötüyüm bana pas gelince elim ayağıma falan dolaşıyor ne yapabilirim
Önce heyecanını kontrol etmeyi başarman lazım
Birde çok çalışman lazım tekniğin ve koordinasyonun iyi olmazsa oyun aklının da önemi kalmaz

Alraplox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Selçuk Yapar
top hakimiyeti çalış 2 ayağınında içini dışını asıl ayağınmış gibi kullan azıcıkta kafanı kaldırıp sahayı görürsen çok sağlam bi orta saha olursun kendi mevkim os oldugu için maç bu kadar bilgi verebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

+ olarak kondisyonunun iyi olması lazım kötü alışkanlıgın sigara vb varsa bırakman lazım

Top Bottom