Neler Yeni

Dolandırıldım sanırım napabilirim?

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,094
İsim
Enes kaya
Kardeşim ben avukatım sen yazılanlara bakma yazışmaların ekran görüntülerini al dekont ve görüntülerle polise gidip şikayetçi ol. Dolandırıcılıktan ceza alacağı için sana gelip parayı yalvara yalvara öder
İslemi yaptiktan sonra engelleyip iban ve tutar mesajlarini genelde siliyorlar o yüzden dediginiz devre dışı kaliyor. Ama eğer herseyi ile butun konusma ortadaysa illa ki bir sonuc cikar. Arkadasim yasadi parayi atti adam direk ibani tutari mesajlari sildi bu da ss alamadi

Haruka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Haruka
İslemi yaptiktan sonra engelleyip iban ve tutar mesajlarini genelde siliyorlar o yüzden dediginiz devre dışı kaliyor. Ama eğer herseyi ile butun konusma ortadaysa illa ki bir sonuc cikar. Arkadasim yasadi parayi atti adam direk ibani tutari mesajlari sildi bu da ss alamadi
Uygulama üzerinden konuşmuştuk, onlar duruyor. Parayı aldım, yarın kargolarım, şu kargo diye

Reindi

80+ Silver
Gardrops üzerinden 550tlye ürün satın aldım ve satıcı ibandan ödersem daha uyguna geleceğini söyledi. Hesabını kontrol ettim ve daha önce satış yapmış, yorumları vardı. Dolandırıcı olduğunu tahmin ediyordum ama ürünü o kadar almak istiyordum ki kesinlikle benim enayiliğimden dolayı satın almaya engel olamadım.
Papara üzerinden attım parayı ve beni engellemiş tabii ki. Babam hukuk konusunda çok bilgili ve muhtemelen desem kızmazlar ama bu saflığımı anlatmaya utanıyorum. Napabilirim parayı alma şansım var mı?
Uygulama üzerinden satın almadığım için güvencem de yok.

(lütfen dalga geçmeyin ben zaten yetince kötü hissediyorum)
550 lirayla sana ne yapabilir ki? en fazla 1 gün üzülürsün 2. gün devam o onun bunun çocuğuna hakkını helal etmesen bitti gitti 550 lira için ahiretini yaktı ********** değdi mi

oflee123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
ATIF YILDIZ
Sorun değil farklı deliller ile de ispat edilebilir bizim bu şekilde dosyalarımız çok oldu genelde yalvara yalvara ödeme yapılıyor ama üzerinden çok zaman geçmiş oluyor. İnsanların çoğu şikayet etmeyerek hataya düşüyor

Haruka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Haruka
550 lirayla sana ne yapabilir ki? en fazla 1 gün üzülürsün 2. gün devam o onun bunun çocuğuna hakkını helal etmesen bitti gitti 550 lira için ahiretini yaktı ********** değdi mi
Haklısınız ama isterse 5 lira olsun burada haksız yere bir şey olmuş önemli olan bu bence

YUNUS29

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
YUNUS
Geçen sene Bu gurupta Moderötorlere bile Satiş yapip Guvrn kazanan Birine 350 TL gonderip oyun alacaktim Referanslar Gevenli olunca .. insan İnanniyor.. Ama Tabi Bizi de tokatladi .. Bana da aci bir tecrube oldu Bu devirde Cok dikkatli olmak gerek.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Forumun master dolandırılan kişisi olarak savcıya ibanı ve bildiğin bilgileri veriyorsun onlar seni 3 hafta gibi bir süre sonra kişinin dolap kullanıcı adını istiyor paylaşıyorsun hesap duruyorsa alırsın paranı durmuyorsa geçmiş olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
907,157
Üyeler
140,782
Son üye
emre.blgn