Neler Yeni

Witcher 3 denen Oyunun Kötü Olması

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Arda doğan
Hayatımda gördüğüm en ovarreted oyun bu olabilir savaş mekanikleri mobil düzeyde ana karakter desen tepki bile vermiyor 10 dakika da iade ettim tek kelime ile çöp şu şahısa tek kelime dahi etmek istemiyorum
Hadi La Ordan Oynamayı Bilmiyorum Allah Bana O Beceriyi Nasip Etmemiş Demiyorsunda Oyuna Laf Ediyorsun Oyun Mekanik Olarak Grafik Olarak Özelliklede Hikaye Olarak En Tepe Oyunlardan Bence En Tepede Tabi Senin Ve Senin Gibilerin Cehaleti Bunu Geri Teptirebiliyor😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dalga mı geçiyon sen antreman bölümünü oynayıptamı bu konuyu açtın ?
Aga Bunların Kafa İyi Boşver

Goty artık takmamak gerek boş boş oyunları seçiyorlar
Witcher 3 e boş diyorsan elindeki pc yi sat birdaha oyun oynama sen en iyisi😂

Hocam siz en iyi şekilde açıkladınız bunlar hakaret etmeden anlatamıyor yok yaşı küçük takmayın falan 16 yaşındayım gayette kendimi ifade edebilirim
Vuruş Hissiyatı Olsun Mekanikleri Olsun Tarzına Ve Katogorisine Göre Çok İyi Olduğundan Olabilir Mi?

Sanane Alp kardeş ister beğenir ister beğenmem bu leş oyunu büyüten sizin gibi (AKP'li koyunlar) gibi witcher all demeye devam edin

Sana burada yaz diyen yok dostum ben burada fikirimi belirttim tabi sizin gibi geri kafalılar daha insanların kişisel görüşlerine bile saygısı yok
Sen 10 Dk Oynayıpta Oyuna Çöp Dersen Ve Forum Açarsan Boş Yaparsan İnsanlarda Sana Bu Şekilde Tavır Alır Bu Gayet Normal Sen Boş Yapmışsın Ve akp İle Ne Alakası Var?

Bende bir oyunu gerektiğinden fazla abartmanızı var ya
Tebrik ederim
Abartılma? 10dk.oynamışsın La Bebe😂 Hikayeyi Bilmeden İleriyi Bilmeden Boş Yapmışsın😂😂😂

Son düzenleme:

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,232
İsim
ismail
Oyunlar beğenildiği için seçiliyor, bunu kimse kafasına göre değil, oyuncuların oyları belirliyor.
Çöp olsaydı beğenilmezdi, beğenilmese goty almazdı. Siz objektif olmayı bilmiyorsunuz.
Genshin impact gibi bir çöpün de milyonlarca oyuncusu var.Elden Ring'in seçildiği sene chat Genshin ile kaynıyordu.Oyuncuların sayısı ve beğenisi oyunun alacağı ödülü belirlemiyor. İngilizceniz yoksa google çeviri kullanabilirsiniz. ''The process begins with over 100 video game publications and websites, which collectively name six games as nominees. After the nominees are selected, the winner is chosen by a combined vote between the jury (90%) and public voting (10%).''
Aylar önceki bu çöp hakkındaki yorumumu yenileyeyim.Witcher 3 Rpg bakımından çöplükten öte bir oyun olsa da macera oyunu olarak güzel bir oyun.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Genshin impact gibi bir çöpün de milyonlarca oyuncusu var.Elden Ring'in seçildiği sene chat Genshin ile kaynıyordu.Oyuncuların sayısı ve beğenisi oyunun alacağı ödülü belirlemiyor. İngilizceniz yoksa google çeviri kullanabilirsiniz. ''The process begins with over 100 video game publications and websites, which collectively name six games as nominees. After the nominees are selected, the winner is chosen by a combined vote between the jury (90%) and public voting (10%).''
Aylar önceki bu çöp hakkındaki yorumumu yenileyeyim.Witcher 3 Rpg bakımından çöplükten öte bir oyun olsa da macera oyunu olarak güzel bir oyun.
Sen çöp dediğin için oyun çöp olmuyor dostum, anlamamakta ısrarcısın galiba. Benlik oyun değil de geç, neye uzatıyorsun? Genshin dediğin kadar kötü bir oyun olsa, her güncelleme geldiğinde hayvan gibi oyuncu sayısına ulaşmaz. Oyunu beğenmediniz diye kötüleme hakkınız olduğunu sanıyorsunuz galiba, ikisi çok farklı şeyler.

xTURANN

80+ Bronze
En azından velet gibi anne babamın kısıtlı hesabını kullanmıyorum dostum
Komik çocuk seni. Uygulama kullanmayı öğren, param gelmedi diye konu spamı atarsın sonra.

Ayrıca kimseye ***'li Koyun diye bir söylemde bulunamazsın. Oy kullanmaya, banka hesabı açmaya yaşın yetmiyor milletin görüşlerine hakaret ediyorsun. Aklın yok fikrin var, daha da uzatma hiçbir şeyi. Okuluna odaklan, belki akıllı bi çocuk olursun. Bi işin olur.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Hayatımda gördüğüm en ovarreted oyun bu olabilir savaş mekanikleri mobil düzeyde ana karakter desen tepki bile vermiyor 10 dakika da iade ettim tek kelime ile çöp şu şahısa tek kelime dahi etmek istemiyorum
Çıkış yılınıda göz önünde bulundur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kaan umutlu
Nikobellic sana abin yaşındaki adamlar bir bir anlatmış sen sadece kendi bildiğini tutturmuş gidiyorsun adamlara cevap bile vermemişsin. Varsa bir eleştirin bir iletişim adresi ver ben sana sesli sohbette izah edeyim

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mehmet
Komik çocuk seni. Uygulama kullanmayı öğren, param gelmedi diye konu spamı atarsın sonra.

Ayrıca kimseye ***'li Koyun diye bir söylemde bulunamazsın. Oy kullanmaya, banka hesabı açmaya yaşın yetmiyor milletin görüşlerine hakaret ediyorsun. Aklın yok fikrin var, daha da uzatma hiçbir şeyi. Okuluna odaklan, belki akıllı bi çocuk olursun. Bi işin olur.
***'li koyun bir benzetme zaten daha nasıl anlatabilirim parti'ye taparmışçasına oy kullanıyorlar ya sizde bir oyuna taparmışçasına abartın sonra biz fikir belirtince yaşım ile dalga geçin seninde Max 20 olduğundan eminim

Nikobellic sana abin yaşındaki adamlar bir bir anlatmış sen sadece kendi bildiğini tutturmuş gidiyorsun adamlara cevap bile vermemişsin. Varsa bir eleştirin bir iletişim adresi ver ben sana sesli sohbette izah edeyim
Sen hayırdır olm oyun sevmedik diye iletişim adresi ver diyorsun Max 18 yaşında adamsın ağzımı bozmadan git

Çıkış yılınıda göz önünde bulundur.
Skyrim 2011 witcher 3 2015 ??? Skyrim daha iyi

Hadi La Ordan Oynamayı Bilmiyorum Allah Bana O Beceriyi Nasip Etmemiş Demiyorsunda Oyuna Laf Ediyorsun Oyun Mekanik Olarak Grafik Olarak Özelliklede Hikaye Olarak En Tepe Oyunlardan Bence En Tepede Tabi Senin Ve Senin Gibilerin Cehaleti Bunu Geri Teptirebiliyor😂

Aga Bunların Kafa İyi Boşver

Witcher 3 e boş diyorsan elindeki pc yi sat birdaha oyun oynama sen en iyisi😂

Vuruş Hissiyatı Olsun Mekanikleri Olsun Tarzına Ve Katogorisine Göre Çok İyi Olduğundan Olabilir Mi?

Sen 10 Dk Oynayıpta Oyuna Çöp Dersen Ve Forum Açarsan Boş Yaparsan İnsanlarda Sana Bu Şekilde Tavır Alır Bu Gayet Normal Sen Boş Yapmışsın Ve akp İle Ne Alakası Var?

Abartılma? 10dk.oynamışsın La Bebe😂 Hikayeyi Bilmeden İleriyi Bilmeden Boş Yapmışsın😂😂😂
Senin gibi kolsuzlar anca gelir burada toxic'lik yapar hayatında oyunu oynamamışsın sırf Enis beğeniyor diye sende popüler kültür köleliği yapıyorsun😂 daha da bir şey demiyorum

Son düzenleme:

The Semih

80+ Silver
Skyrim oynamadım, sen oynamışşın bana skyrimin neden güzel olduğunu 5 madde olarak yazar mısın ? neleri sevdin mesela.

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mehmet
Skyrim oynamadım, sen oynamışşın bana skyrimin neden güzel olduğunu 5 madde olarak yazar mısın ? neleri sevdin mesela.
Birincisi haritası çok daha çeşitli bence modlayarak çok daha iyi oluyor karakter yaratma özelliği var hikaye olarakda witcher dan iyi Skyrim çok daha serbest bir oyun evet witcher gibi RPG ama ben Skyrim'i çok daha fazla sevdim savaş mekanikleri gene zayıf ama bana göre witcher dan her halükarda daha iyi bir oyun

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mehmet Can
Yani şahsen ben de oynadım ama beğenmedim oynanışı beni sarmadı combat mekanikleri karışık geldi bıraktım ama çöp diye eleştirmedim açıkçası bana göre bir oyun değil dedim geçtim hikaye anlatım şekli ince detaylara çok önem verilmiş ve baskın yanı bu olan bir oyun sonuçta. Combat sistemi bana hitap etmiyor diye tüm bu şeylere çöp demek saçma olurdu.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Katılıyorum. Ben de sevmedim ama iade etmem. Ucuza aldım çünkü.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,303
Üyeler
141,699
Son üye
KadirErdal
Top Bottom