Neler Yeni

Kreatin böbrek ağrısı yapar mı?

ZesuN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Barbaros
Ure ve kreatinin e bakarlar kan testinde böbreklerde bir sey var mi yok mu belli olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam doktora gidin siz en iyisi vereceginiz 1 2 tup kan
Bu semptomların olmaması böbrekten uzaklaştırır ama yine de dışlamaz
Bu hafta içinde gitmeye çalışacağım hocam hem bir genel olarak kan değerlerime bakmış olurum hem de benim gibi bu problemi yaşayan arkadaşlar olursa onlar da fikir sahibi olmuş olur.Lakin ben kreatin kullandığım için yine de kreatinin seviyemin biraz yüksek çıkacağını düşünüyorum.Aralıkta yaptırdığım kan testi sonuçlarında kreatinin 0.80 çıkmıştı.

Bu semptomların olmaması böbrekten uzaklaştırır ama yine de dışlamaz
Düşük bir ihtimal de olsa kreatin böbreklerimi yorduğu için ağrı olabilir ama cidden hiç bundan olacağını sanmıyorum.Böbreklerde bir sıkıntı olsaydı illaki haberim olurdu önceki testlerde veya tuvalette bir sorun yaşardım.Bu arada üniversite sınavına hazırlandığım için okulda evde vs. sandalyede çok oturuyorum bu bile etki etmiş olabilir.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Bu hafta içinde gitmeye çalışacağım hocam hem bir genel olarak kan değerlerime bakmış olurum hem de benim gibi bu problemi yaşayan arkadaşlar olursa onlar da fikir sahibi olmuş olur.Lakin ben kreatin kullandığım için yine de kreatinin seviyemin biraz yüksek çıkacağını düşünüyorum.Aralıkta yaptırdığım kan testi sonuçlarında kreatinin 0.80 çıkmıştı.
Doktora kreatin kullandığınızı söylerseniz ona göre yorumlayacaktır ama ben böbrek sağlıklıysa kreatinin yüksek çıkacağını sanmıyorum (Kendi fikrim)

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
icardi
Kreatin böbrekten sentezleniyor bildiğim kadarıyla 3 grama düşürebilirsin alımını, bir de su içimini bir anda yapmak yerine güne yayabilirsin belki.

ZesuN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Barbaros
Doktora kreatin kullandığınızı söylerseniz ona göre yorumlayacaktır ama ben böbrek sağlıklıysa kreatinin yüksek çıkacağını sanmıyorum (Kendi fikrim)
Kreatin kullanmak kreatinin seviyesini yükseltiyor da doktora belirtirim bunu.

Kreatin böbrekten sentezleniyor bildiğim kadarıyla 3 grama düşürebilirsin alımını, bir de su içimini bir anda yapmak yerine güne yayabilirsin belki.
Kreatin kullanmayı bıraktım hocam ve gün içinde su alımını güne yayarak yapıyordum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,407
Üyeler
141,577
Son üye
mi17r
Top Bottom