Neler Yeni

🔥İndirim Çok ucuz Fiyata Android TV Box Buldum.

webcakali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
WEB CAKALI
Merhaba Dostlar Aliexpressten vergiler dahil yaklaşık 2 hafta önce 600 TL ye bu ürünü aldım linkini bırakıyorum incelemeside mevcut.

Şayet fiyat yüksek çıkarsa H20 olarak aliexpresste mobilden aratın yeni üyelik açık çok ucuza alabilirsiniz.

Ben cihazın kullanımını beğendim monitörümü tv gibi kullanmak gerçekten keyf veriyor.

Bu şekilde eski monitörünüzü değerlendirebilirsiniz.

ürün linki: https://tr.aliexpress.com/item/1005006144271492.html

video inceleme

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhaba Dostlar Aliexpressten vergiler dahil yaklaşık 2 hafta önce 600 TL ye bu ürünü aldım linkini bırakıyorum incelemeside mevcut.

Şayet fiyat yüksek çıkarsa H20 olarak aliexpresste mobilden aratın yeni üyelik açık çok ucuza alabilirsiniz.

Ben cihazın kullanımını beğendim monitörümü tv gibi kullanmak gerçekten keyf veriyor.

Bu şekilde eski monitörünüzü değerlendirebilirsiniz.

ürün linki: https://a.aliexpress.com/_EQBmHZb

video inceleme

Güzel ürünmüş. Tosla tarafında yurtdışı alışverişlerde %5 geri veriyor. Onunla birlikte daha uyguna alınabilir. Fiş seçimi direkt EU olarak seçip alıyoruz değil mi?

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar

webcakali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
WEB CAKALI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel ürünmüş. Tosla tarafında yurtdışı alışverişlerde %5 geri veriyor. Onunla birlikte daha uyguna alınabilir. Fiş seçimi direkt EU olarak seçip alıyoruz değil mi?
evet EU seçmeniz gerekiyor. vergi içinde alınıyor direk otomatik ödemede çıkıyor zaten kapıda vergi yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende tv box alacaktım mi box almayı düşünüyordum geforce now için kullanacağım acaba yeterili olur mu ki. https://tr.aliexpress.com/item/1005....0.0.920e0s7D0s7DJj&mp=1&gatewayAdapt=glo2tur. ben bunu almayı düşünüyordum. birde vergi dahil bende 885 gözüküyor
geforce novda nasıl olur bilmem ama sizin attığınız linkteki ürünle bu ürün aynı işlemciye sahip bende daha güçlü bir işlemcili modeli olsa daha iyi olur .

Ödemeye basınca böyle kalıyor, alamadım bir türlü :

1709202482730.png

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
evet EU seçmeniz gerekiyor. vergi içinde alınıyor direk otomatik ödemede çıkıyor zaten kapıda vergi yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

geforce novda nasıl olur bilmem ama sizin attığınız linkteki ürünle bu ürün aynı işlemciye sahip bende daha güçlü bir işlemcili modeli olsa daha iyi olur .
Aynı işemciye sahipse sizdeki daha iyimiş ama zam gelmiş heralde yeni hesap olmasına rağmen 600 e bulamadım ben

Peak2Core

80+
yeni hesap açtım fakat vergi çıkıyor. var mı yardımcı olabilecek?

1709203021920.png

webcakali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
WEB CAKALI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
uygulama girişinde jeton toplayın ben öyle yapmıştım hatta 581 TL tuttu. eğer bu satıcıda denk gelmezse indirimli ürünlere girin zaten size uygun sıcak fırsat sunuyor çıkmadan almanız gerekiyor.

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker

muratyen