Neler Yeni

Mafia 1 ve 2 nin kötü olup 3. nün mükemmel ve fevkalade olması

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bunlar numunelik belli aralıklarla gönderiliyor galiba, ben anlayamadım arkadaş nedir sevilen oyunları gömme sevilmeyenleri övme.

Neyse, aynen karşim hepiniz uzman incelemecilersiniz basın ve bu işi yıllardır yapanlar hiç bir şey bilmiyor o yüzden Mafia 3 ün puanları daha düşük.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli
Bunlar numunelik belli aralıklarla gönderiliyor galiba, ben anlayamadım arkadaş nedir sevilen oyunları gömme sevilmeyenleri övme.

Neyse, aynen karşim hepiniz uzman incelemecilersiniz basın ve bu işi yıllardır yapanlar hiç bir şey bilmiyor o yüzden Mafia 3 ün puanları daha düşük.
Sayiyla veriyorlar bunlari. 1 ay icinde 5. mi 6. artik. Gelen gecen sozde oyun uzamnlari o cop bu b0q o alinmaz bu rezalet diye geziyor sorsan oynadiklari oyunlar valorant, roblox

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,297
İsim
Cengiz
Hayatımda gördüğüm en ovarreted 2 oyun bu olabilir savaş mekanikleri iğrenc düzeyde ana karakter desen tepki bile vermiyor 10 dakika da iade ettim tek kelime ile çöp aklı ve mantıgı olan her insan bu oyunda benimle aynı fikirde olur.
En İyi Oyun (Bana Göre) 2 Ondan İyi 1 (Hikaye Sunumu Ve Mantığı Daha Mantıklı) En Kötüsü 3 Aksini İdda Edenin Oyun Anlayışı Yoktur Sadece Gta Online - Valorant'dan Başka Oyun Oynamıyordur

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sanada oyun beğendiremiyoruz. Dikkat çekmek için yapıyorsun, amacına ulaştın :)

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Sayiyla veriyorlar bunlari. 1 ay icinde 5. mi 6. artik. Gelen gecen sozde oyun uzamnlari o cop bu b0q o alinmaz bu rezalet diye geziyor sorsan oynadiklari oyunlar valorant, roblox

Neyse bırakalım kendi hallerine.

Csxn9

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
minecraft oynuyorum . robloxda da metin2 sv sinde oynuyom

Alpl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
698
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Witcher,Red Dead Redemption 2
bu geçenki nico bellic in yan hesabıdır kesin

Csxn9

80+

ne alaka bilader mafia 3 hosuma gitti siz beenmiyonuz diye bende mi begenmiycem allah askina insan olun azcık

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
ne alaka bilader mafia 3 hosuma gitti siz beenmiyonuz diye bende mi begenmiycem allah askina insan olun azcık

Sen beğendin diye bizdemi beğenicez ? Yukarıdaki yazdıklarına bi bak tekrar :D. "Aklı mantığı olan benle aynı fikirde olur".

IceMan🥊

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Baran Çelik
Mafia 1 çok eski oyun GTA 3 zamanlarında çıkmış. Ona rağmen hikaye mükemmel ve çok güzel bir definitive edition yapılmış GTA trilogy gibi rezalet değil. Mafia 2 yi pek sevemedim Tommy Angelo bence Vito scaletta dan çok daha iyi bir karakter.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,303
Üyeler
141,699
Son üye
KadirErdal
Top Bottom