Neler Yeni

🔥İndirim LENOVO LEGION R25 0.5MS 180Hz FREESYNC PREMIUM IPS XDP/AUDIO 400 CD 4.899,00TL

murty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
murat cihan
6 tane monitör var bende iyi monitörden anlarım emin ol bunun paneli iyi değil kurcaladım yan yana koymadığın sürece o sarılığı anlayamazsın hız aşırtmayı açsana niye kullanamıyorsun onuda yaz + renk olarak Lenovo %99, Gigabyte %125 srgb bunuda eklemeliyim :D :D :D
Ben sana Lenovo iyi veya kötü demedim, Lenovo'nun eleştirdiğin yönlerini araştırmadan eleştiriyorsun. Paneli sarımtırak diyorsun fakat yazılımında düzeltilebilecek bir şey bu. G24'ün yazılımı var Lenovo'ya göre + diyorsun, ama Lenovo'nun da yazılımı var. Hangisi iyi hangisi kötü değil mevzu.

LIONN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Kerem Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Sanat Teknoloji Tasarım
6 tane monitör var bende iyi monitörden anlarım emin ol bunun paneli iyi değil kurcaladım yan yana koymadığın sürece o sarılığı anlayamazsın hız aşırtmayı açsana niye kullanamıyorsun onuda yaz + renk olarak Lenovo %99, Gigabyte %125 srgb bunuda eklemeliyim :D :D :D
Keşke bunu gecen gun bilseydim. Gigabyte olanı alirdim indirimdeydi 🥲

serhatkara34

80+ Bronze
Buda burada dusun panel özellikleri kıyaslaması :D
Adsız.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Berkay Demir
6 tane monitör var bende iyi monitörden anlarım emin ol bunun paneli iyi değil kurcaladım yan yana koymadığın sürece o sarılığı anlayamazsın
bence monitorden anlamiyorsun, yazdigin mesajlara bakarsak bunu dogruluyor, mesela asagidaki mesaj gibi.
renk olarak Lenovo %99, Gigabyte %125 srgb bunuda eklemeliyim :D :D :D
lenovonunki gamut coverage gigabyteinki gamut volume o yuzden birisi 99 birisi 125. lenovonun da volume degerini yazsalar o da 120+ cikar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buda burada dusun panel özellikleri kıyaslaması :D
Alıntıyı görüntüle
ajdkakdksdksjksjss

serhatkara34

80+ Bronze
bence monitorden anlamiyorsun, yazdigin mesajlara bakarsak bunu dogruluyor, mesela asagidaki mesaj gibi.

lenovonunki gamut coverage gigabyteinki gamut volume o yuzden birisi 99 birisi 125. lenovonun da volume degerini yazsalar o da 120+ cikar.

ajdkakdksdksjksjss
al kıyaslamasına bak bence pek anlamıyorsun bu işten 1 rakam önde olsa zaten yazarlardı
g24f-2 deki super wide color gamut yazının ne olduğunu bilmiyorsun sanırım bir bakmanı öneririm https://www.displayspecifications.com/en/comparison/f1032856fe

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,471
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

murty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
murat cihan
al kıyaslamasına bak bence pek anlamıyorsun bu işten 1 rakam önde olsa zaten yazarlardı
g24f-2 deki super wide color gamut yazının ne olduğunu bilmiyorsun sanırım bir bakmanı öneririm https://www.displayspecifications.com/en/comparison/f1032856fe
0 anlıyorsun monitörden kanka. Sayılara, rakamlara, %'lik değerlere aldanma.

R25i30 panel kalitesi
Pivot olması, sağa sola döndürülebilmesi, hoparlörünün olması en başlıca artılarından.

15Hz daha fazla olduğu için G24F-2 kullanmaya devam et sen :D

Keşke bunu gecen gun bilseydim. Gigabyte olanı alirdim indirimdeydi 🥲
Arkadaşın dediklerine bakma sen R25i30 her yönden üstün.

LIONN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Kerem Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Sanat Teknoloji Tasarım
İyi bari ya sevindim

serhatkara34

80+ Bronze
0 anlıyorsun monitörden kanka. Sayılara, rakamlara, %'lik değerlere aldanma.

R25i30 panel kalitesi
Pivot olması, sağa sola döndürülebilmesi, hoparlörünün olması en başlıca artılarından.

15Hz daha fazla olduğu için G24F-2 kullanmaya devam et sen :D

Arkadaşın dediklerine bakma sen R25i30 her yönden üstün.
aynen aga fena hoparlörleri vardı 14 pro max var bende o daha çok ve kaliteli bir ses çıkarıyordu 20 lira etmeyecek hoparlörler içinse bu tantana devam et kullanmaya :D

murty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
murat cihan
aynen aga fena hoparlörleri vardı 14 pro max var bende o daha çok ve kaliteli bir ses çıkarıyordu 20 lira etmeyecek hoparlörler içinse bu tantana devam et kullanmaya :D
Savunacak bişey bulamadı G24F-2'de böyle sallıyor anca laksnclaksncalskcas

serhatkara34

80+ Bronze
Neeee, R25i30'u iade edip hemen G24F-2 alıyorum, bilgilendirme için sağol dostum <333
varsa imkanın isabetli bir karar olur yan yana koysan monitörleri renk farkını görsen özellikle ve parlaklığının rakamsal olarak fazla olup aslında bundan az olduğunu anlasan iade etmeden vere vurursun o monitörü :D :D :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,287
Üyeler
141,431
Son üye
VeyselBey
Top Bottom