Neler Yeni

Netspeed nasıldır geçilir mi ?

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Emre
Arkadaşlar şuan kullandığım sağlayıcı ttnet ve memnunum lakin 24mbit vdsl için yeni fiyatları aşırı yüksek bende iss arayışına geçtim ve netspeed karşıma çıktı genel itibariyle kullananlar memnun internette de şikayetler genellikle çözülmüş olarak görünüyor. Kullanan arkadaşlara sormak istediklerim;

-Müşteri hizmetlerine bağlanması ne kadar sürüyor ve ilgililer mi ?
-Geçiş süreci nasıl işliyor ?
-Ping değerleri nasıl ?

Kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa memnun olurum.

Geçenlerde gıbırnet hakkında konu açmıştım kullanan arkadaşlar olumlu yanıt verdi fakat internet çok fazla şikayet bulunduğundan dolayı arada kaldım.

Farklı iss önerileriniz varsa nedeniyle birlikte yazarsanız sevinirim.

Eklemeyi unutmuşum taahhütüm 20 gün sonra bitiyor.

Son düzenleme:

_SYG_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yavuz Taştan
Netspeed iyidir ben 2 sene kullandım bir sorun yaşamadım,ama zamlandığı için comnete geçtim.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Netspeed iyidir ben 2 sene kullandım bir sorun yaşamadım,ama zamlandığı için comnete geçtim.
Hocam comnet i ne zamandır kullanıyorsunuz ve üste belirttiğim durumlar hakkında bilgi verirmsiniz rica etsem

KlausM

80+ Silver
1- Müşteri hizmetlerini ne zaman arasam açtılar yardımcı oldular problemim olmadı daha hiç 2 senedir falan kullanıyorum.
2-E devlet üzerinden dijital bir yöntemle geçilebiliyor normalde eskiden ıslak imza ile netspeedin ofisine kargo gönderiyordun
3- Ping değerleri sabit 12 ms alıyorum ben bütün oyunlarda.

Son olarakta geçmek istersen 758200 Davet kodumu kullanarak (12) Ay boyunca faturana 30 TL indirim uygulayabilirsin.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Emre
1- Müşteri hizmetlerini ne zaman arasam açtılar yardımcı oldular problemim olmadı daha hiç 2 senedir falan kullanıyorum.
2-E devlet üzerinden dijital bir yöntemle geçilebiliyor normalde eskiden ıslak imza ile netspeedin ofisine kargo gönderiyordun
3- Ping değerleri sabit 12 ms alıyorum ben bütün oyunlarda.

Son olarakta geçmek istersen 758200 Davet kodumu kullanarak (12) Ay boyunca faturana 30 TL indirim uygulanıyor.
teşekkür ediyorum hocam gıbırnet yerine netspeed daha mantıklı geliyor şimdilik bakalım araştırmaya devam.

KlausM

80+ Silver
teşekkür ediyorum hocam gıbırnet yerine netspeed daha mantıklı geliyor şimdilik bakalım araştırmaya devam.
Kullandığım paket
1709311624658.png

Aldığım değerler
1709311664520.png

Not: Aslında benim en çok şaşırdığım konu bu firmada paketde sunulan download değerlinin üstünde gelmesi olmuştu yani aslında ben 38-39 civarında bir mbps alıyorum ancak akşam vakti olduğu için evde ki herkes telefon başında buna rağmen 2-3 mbps bir sapma payı var, ben memnunum umarım sende geçtiğin internetten memnun kalırsın günümüzde artık sorunsuz internet şart.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Emre
Kullandığım paket
Alıntıyı görüntüle

Aldığım değerler
Alıntıyı görüntüle

Not: Aslında benim en çok şaşırdığım konu bu firmada paketde sunulan download değerlinin üstünde gelmesi olmuştu yani aslında ben 38-39 civarında bir mbps alıyorum ancak akşam vakti olduğu için evde ki herkes telefon başında buna rağmen 2-3 mbps bir sapma payı var, ben memnunum umarım sende geçtiğin internetten memnun kalırsın günümüzde artık sorunsuz internet şart.
Hocam alt yapı sorgumda 35mbit çıkıyor muhtemelen aynı pakedi alıcam alırsam 350tl gibi bir rakam fena sayılmaz diğerlerine göre.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullandığım paket
Alıntıyı görüntüle

Aldığım değerler
Alıntıyı görüntüle

hocam internet sitesinde 290tl olarak görünüyor 35lik paket sizin anlaşmada modem vb mi var ?

KlausM

80+ Silver
Hocam alt yapı sorgumda 35mbit çıkıyor muhtemelen aynı pakedi alıcam alırsam 350tl gibi bir rakam fena sayılmaz diğerlerine göre.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam internet sitesinde 290tl olarak görünüyor 35lik paket sizin anlaşmada modem vb mi var ?
Yok hocam, siz yanlış anlamışsınız yeni müşterilerine 1 yıl sabit fiyat veriyor kampanya 290 TL fatura kesiyor ama yıl 1 yıl süre bittiğinde 350 TL den fatura kesiyor yani anlayacağınız ilk sene indirimli kullanuıyorsunuz ve referans kodu da kullanıyorsanız ilk sene 260 TL ödersniz.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Emre
Yok hocam, siz yanlış anlamışsınız yeni müşterilerine 1 yıl sabit fiyat veriyor kampanya 290 TL fatura kesiyor ama yıl 1 yıl süre bittiğinde 350 TL den fatura kesiyor yani anlayacağınız ilk sene indirimli kullanuıyorsunuz ve referans kodu da kullanıyorsız ilk sene 260 TL ödersniz.
Tamamdır teşekkür ederim taahhütsüz ztn bir deneyelim en kötü 3ay sonunda başka firmaya döneriz

KlausM

80+ Silver
Tamamdır teşekkür ederim taahhütsüz ztn bir deneyelim en kötü 3ay sonunda başka firmaya döneriz
Hocam az önce bahsettiğim kampanya detaylarına baktım sanırım belli şartlar varmış yıllık sabit ücret için detaylı bir açıklama göremedim isterseniz müşteri hizmetlerini arayıp konuşun daha detaylı öğrenirsiniz

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Emre
Hocam az önce bahsettiğim kampanya detaylarına baktım sanırım belli şartlar varmış yıllık sabit ücret için detaylı bir açıklama göremedim isterseniz müşteri hizmetlerini arayıp konuşun daha detaylı öğrenirsiniz
12 aylık peşin ödemede 290 TL miş

oEnesQlf

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,208
Üyeler
141,258
Son üye
Resul kurekci