Neler Yeni

Palit Gaming Pro Rtx 3080 83 derecelere çıkıyor

misemise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Mert Ketenoğlu
Merhaba. Ekran kartım 2 yıllık garantisi şubat ayında bitti. Age of empires 4 Rdr 2 oynarken 83 derecelere kadar çıkıyor. Temizledim fanlarını tozlarını aldım. Çok sesli çalışıyor ve çok ısınmaya başladı. Monitörüm 2k asus 240hz işlemcim 7500f

The GodFather

80+ Silver
Merhaba. Ekran kartım 2 yıllık garantisi şubat ayında bitti. Age of empires 4 Rdr 2 oynarken 83 derecelere kadar çıkıyor. Temizledim fanlarını tozlarını aldım. Çok sesli çalışıyor ve çok ısınmaya başladı. Monitörüm 2k asus 240hz işlemcim 7500f
5 şubatta mı bitti

The GodFather

80+ Silver

Bünyamina

80+ Gold
Ortam sıcaklığın ne kadar? Kasanın hava akışı iyi mi ? Genel temizlik yaptın mı ? Acaba karttaki macun kurumuş olma ihtimali var mı ?

misemise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Mert Ketenoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ortam sıcaklığın ne kadar? Kasanın hava akışı iyi mi ? Genel temizlik yaptın mı ? Acaba karttaki macun kurumuş olma ihtimali var mı ?
Ev biraz sıcak ölçemiyorum cihazım yok. Kasayı yeni temizledim gayet iyi hava akışı. Kart hiç açılmadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

5 şubatta mı bitti
Nerede oturuyorsunuz bende geçen sene aldım kartı elden teslim aldım istanbul içi kutulu ve faturalı şekilde gamegaraj dan alınmış.

Bünyamina

80+ Gold
Ev biraz sıcak ölçemiyorum cihazım yok. Kasayı yeni temizledim gayet iyi hava akışı. Kart hiç açılmadı.
Ne diyebilirim bilemedim macunu yenilesen 75 80 derece bandına düşebilir diye tahmin ediyorum. Hem içini açtığın için daha detaylı temizlik yapardın. Bu şekilde kullanabilirsin bir sorun olmaz ama yazın 30 derece ortam sıcaklığında şuan 23 dereceyse odan 7 derece daha koyarsan sıcaklığa 90 derecelere dayanırsa. Bence bu sıcaklıkta çalışması iyi olmaz kartın pahalı ve güzel bir kart.

misemise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Mert Ketenoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne diyebilirim bilemedim macunu yenilesen 75 80 derece bandına düşebilir diye tahmin ediyorum. Hem içini açtığın için daha detaylı temizlik yapardın. Bu şekilde kullanabilirsin bir sorun olmaz ama yazın 30 derece ortam sıcaklığında şuan 23 dereceyse odan 7 derece daha koyarsan sıcaklığa 90 derecelere dayanırsa. Bence bu sıcaklıkta çalışması iyi olmaz kartın pahalı ve güzel bir kart.
Ne yapsam bende bilemedim. Servise mi versem ücret karşılığı bakımlarını yaptırsam yada termal pedleri ve macunu değiştirip kullanmaya devam mı etsem.

Bünyamina

80+ Gold
Ne yapsam bende bilemedim. Servise mi versem ücret karşılığı bakımlarını yaptırsam yada termal pedleri ve macunu değiştirip kullanmaya devam mı etsem.
Bence yaz olsun o zaman değerlere bakıp karar verirsin.

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
460
İsim
Rusty
Undervolt yaparsan duserebilirsin

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
Aç temizle içini macunu değiştir 70 derecede çalışır

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,568
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Valla 3080 ve üzeri kartlar hep çok ısınıyor maalesef. Normalde kaç derecelerdeydi

Top Bottom