Neler Yeni

Yardım SHOPİER İADE VAR MI?

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Mert Aksu
aramızda 50km olan birisinden ürün alıcam ancak bir takım sıkıntılardan dolayı yollarımz bir türlü uyuşmadı, airpods alıcam ve ben bunu orijinal mi değilm idiye test edip alıcam. Arkadaş airpodsu sadece airpods fotoğraflı bir shopier ilanında satıyor sizce alsam ve replika ürün çıksa direkt iade edebilir miyim sorgusuz sualsiz?

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Muhammet Kürkçü
aramızda 50km olan birisinden ürün alıcam ancak bir takım sıkıntılardan dolayı yollarımz bir türlü uyuşmadı, airpods alıcam ve ben bunu orijinal mi değilm idiye test edip alıcam. Arkadaş airpodsu sadece airpods fotoğraflı bir shopier ilanında satıyor sizce alsam ve replika ürün çıksa direkt iade edebilir miyim sorgusuz sualsiz?
Uygulamayı pek bilmiyorum kusura bakmayın ama fiyatı fazla kırılmışsa muhtemelen çakmadır çünkü piyasada çok fazla çakması var ürünün.

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Mert Aksu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uygulamayı pek bilmiyorum kusura bakmayın ama fiyatı fazla kırılmışsa muhtemelen çakmadır çünkü piyasada çok fazla çakması var ürünün.
seri numarasını sorguladığımda orijinal cihaz çıkıyor ancak replika ürün de olabilir, bilemeyiz. Buyüzden denemem lazım önce ürünü eğer replikaysa iade edicem ama nasıl işlediğini bilmiyorum shopier ın iade politikasının

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Sercan GÖKALP
seri numarasını sorguladığımda orijinal cihaz çıkıyor ancak replika ürün de olabilir, bilemeyiz. Buyüzden denemem lazım önce ürünü eğer replikaysa iade edicem ama nasıl işlediğini bilmiyorum shopier ın iade politikasının
Fazla riskli bence gerek yok

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Muhammet Kürkçü
Hocam bazen öyle çakmalar çıkıyorki ürünü deneseniz bile anlamıyorsunuz ne olduğunu ben olsam o topa hiç girmezdim.

cornlov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Caner kart
Başka birinin sattığı ürünün resmini koydugunu bilemezsin. Şüpheli bence
Paranı kaybetmeyi goze alacak kadar zenginsen tabi orası ayrı

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Mert Aksu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başka birinin sattığı ürünün resmini koydugunu bilemezsin. Şüpheli bence
Paranı kaybetmeyi goze alacak kadar zenginsen tabi orası ayrı
keşke. Arkadaş yüzyüze teslim etmeyi söyledi de ürünü denemem için yeterli vakit sunmadı bana. Üstelik çok da tekin yerlerde oturmuyorum buyüzden sıkıntı yaşayacağımı düşündüğümden en iyisi kargoyla yolla dedim de, eğer böyle bir şey olucaksa hiç girmeyim bu topa.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Muhammet Kürkçü
keşke. Arkadaş yüzyüze teslim etmeyi söyledi de ürünü denemem için yeterli vakit sunmadı bana. Üstelik çok da tekin yerlerde oturmuyorum buyüzden sıkıntı yaşayacağımı düşündüğümden en iyisi kargoyla yolla dedim de, eğer böyle bir şey olucaksa hiç girmeyim bu topa.
Doğru karar.

cornlov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Caner kart
Gerek yok, sen beni dinle.
Almaktan vazgectigini soyle gitsin.
Yazı falan yazarsa da gormemezlikten gel.
Boyle alisveris olmaz zaten,

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hiç girme. Seri numarasından en küçük detayına kadar replikaları mevcut. Anlamak güç. Tecrübeyle sabit.

Saian SS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mehmet
350 liraya aldığım, seri numarasını girince orjinal çıkan, airpods promla bakıştık.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,035
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom