Neler Yeni

Antalya -İsparta gezisine gidilir mi sizce ?

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Fiyatı 500₺ sabah gidip akşam donülecek bu cuma Üniversite gezisi ardından serbest bırakılıcakmışız değer mi sizce
Bazıları kazı diyor bazıları uygun diyor bencrdr normal yani servis ile 100 kişinin bindiği otobüs aynı konforu veremez diye düşünüyorum biletler gidiş dönüş 250-300₺ arası yapıyor normal şartlarda
Mesaj otomatik birleştirildi:

@M.A.Y. ama zenci @Che_ @Furkan Karagülle @Kürşat Kütükçü @Rulep

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Maddi anlamda sorunun yok ve gezi günü için planın yoksa git.
Hiç bir şey elde edemezsen yeni insanlarla tanışmaya bak.
Bakarsın bir dost & arkadaşlık kurarsın, kalifiye birisiyle tanışırsın falan.
Sırf gezi + coğrafya olarak bakma Ağlasun'a 2 yıllık bölüm okumaya gittim 20 yıldır bulamadığım dostumu
Isparta'da yaşıyorum yani içerisinde bulunduğum için biraz küçük geliyor artık yapılacak fazla aktivite yok bize göre ama dışardan gelen gezip görebilir bence seversin. Antalya daha büyük daha iyi yerler var gezebilirsen tabi :). Ama imkanın varsa bence gel..Değişiklik olur

buldum.
1-2 yıldır hiç yüz yüze konuşmadık ama sayısız iş yaptık, her gün araşırız ve aramızda maddiyatın lafı bile geçmiyor.
Ondan bence gitmelisin
Kanka ben tr de çoğu ile gittim rotanızı bilmiyorum ama 500tl nelere vermiyoruz ki. Kesinlikle ortam da varmış gidilir.
Geziye verdiğin para koymaz. Agalarla başka yerlerde gezmek yeni yerler görmek her türlü iyidir. Sonra niye gitmedim pişmanlığı yaşanabiliyor çünkü. Benim de 600'e Ankara gezim var bu hafta, bastım parayı direkt.
Bende gittim kötü bir yer değil he tabi Antalya gibi de değil 😃 Türkiye'nin her yeri gezilecek yerler
Teşekkürler beyler bizim sınıfa gelmeden 100 kişiye felan sormuşlardı 30 kişi civarı ismini yazdırmıştı talep çoktu yani maddi olarak dediğiniz gibi 500₺ hiç bişey değil ama takılabilecek birileri olması lazım arkadaşlarla yarın bir konuşalım

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
arkadaşlarla 500 er TL koyup çıralıda ya da konya altında takılmaca ay ışığıda olabilir ya da vazgeçtim ısparta iyidir bi değişiklik olsun

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Fiyat bana oldukça ucuz geldi. Şahsen bindiğim araca yakıt olarak en az 3.000 TL koymak zorunda kalıyorum bir yerlere keyifle gidebilmek için.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
arkadaşlarla 500 er TL koyup çıralıda ya da konya altında takılmaca ay ışığıda olabilir ya da vazgeçtim ısparta iyidir bi değişiklik olsun
Bu daha mantıklı hocam 3-5 saat orda awm felan hezicez vacgecti. Sen oraya bırakıp salıyorlar bizi otobüsle gitsek daha iyi yanu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,702
Üyeler
140,686
Son üye
Cemoko
Top Bottom