Neler Yeni

❌İndirim Bitti! ASUS ROG GLADIUS III AimPoint Kablosuz Siyah Gaming Mouse*2399 TL*

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
atacan atmaca
bu fiyatı hakedecek farkı nedir?

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
79gram ağır değilmi
Günümüz farelerine kıyasla ağır, ama kimisi bu ağırlıklarda alışkın olduğundan başka fareye geçmekte güçlük yaşıyor.
bu fiyatı hakedecek farkı nedir?
650 IPS, 50G, Push-fit(tak çıkar) switchler, Aimpoint, Reflex, Paracord ve ASUS ROG olması artıları
Eksi olarak da 79gr ağırlık denilebilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Mert Şahan İLHAN
Razer

Deathadder V3 Pro mu bu muu​

Amaat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ahmet
Beyazı indirimde olsaydı alırdım bende. Dermoshark m3 4k dan geçerdim valla. Rog claymore 2 nin yanına bu fare çok yakışırdı

Westron0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
İlke Akın

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Kayhan Uygun
bu tarz mouselara bu paraları vermek yerine f1 pro gibi ürünler çok daha mantıklı

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Sinan
Harpe Ace de olan kişiye özel açı ve dpi tespit özelliği bunda da var mı?

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Kayhan Uygun
F1 Pro yalnızca daha hafif. Gladius 3 performans olarak çok benzer, yapı kalitesi daha iyi fakat daha ağır
hocam uzun zamandır f1 pro kullanıyorum hardcore kullanmama rağmen yapı kalitesinde en ufak bir sorun görmedim zaten mouse olarak kullanıyoruz inşaatta kullanmıyoruz onun dışında sensör olarak en son çıkmış en iyi sensör olan 3395 sensör bulunuyor (razer'ın kendi sensörünü saymazsak) ağırlığı ve switchleri de çok iyi sizin dediğiniz mouse u alsak ne flick atabileceğiz ne de serice oyun oynayabileceğiz kaliteden bahsediyorsunuz da kalitelik bir şey yok zaten

oliveforge99

80+ Silver
hocam uzun zamandır f1 pro kullanıyorum hardcore kullanmama rağmen yapı kalitesinde en ufak bir sorun görmedim zaten mouse olarak kullanıyoruz inşaatta kullanmıyoruz onun dışında sensör olarak en son çıkmış en iyi sensör olan 3395 sensör bulunuyor (razer'ın kendi sensörünü saymazsak) ağırlığı ve switchleri de çok iyi sizin dediğiniz mouse u alsak ne flick atabileceğiz ne de serice oyun oynayabileceğiz kaliteden bahsediyorsunuz da kalitelik bir şey yok zaten
Kral ben de f1 pro kullanıyorum ama aralarında fark var malzeme kalitesi ile üretim kalitesinde. Gayet memnunum sizin gibi ama dediğim gibi fark yok değil

Top Bottom