Neler Yeni

Çözüldü✓ 1.5 - 2K Bütçeye BT Kulaklık (Kulak içi)

kadirt.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Tuğlacı
Merhaba, bundan önce anker soundcore r100 kullanıyordum kayboldu maalesef. Ses kalitesinden oldukça memnundum o yüzden onun seviyesinde bir kulaklık arıyorum.

Kafamda bu kulaklık var. R100 den iyi mi bilmiyorum. Daha iyisi var dediğiniz varsa paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler

Hyperr30

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Enes Öztürk
Merhaba, bundan önce anker soundcore r100 kullanıyordum kayboldu maalesef. Ses kalitesinden oldukça memnundum o yüzden onun seviyesinde bir kulaklık arıyorum.

Kafamda bu kulaklık var. R100 den iyi mi bilmiyorum. Daha iyisi var dediğiniz varsa paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler
Freebuds 5i kullanıyorum çok memnunum

ouzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Oğuz Yaka
Instagram
ouz.y
9 aydır SoundPeats Capsule3 Pro kullanıyorum Amazon'dan almıştım. Ses kalitesi olarak gayet güzel zaten LDAC desteği var yani Android telefonlarda 990 kbps kalitesinde şarkı dinletiyor. Sürücüsü büyük bassları tatmin edici. ANC ve şeffaf modları var ben başarılı buldum. En güzel kısmı da bataryası aktif kullanımda bile 1 hafta götürüyor. Kesinlikle bi araştırmanı öneririm.

kadirt.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Tuğlacı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
9 aydır SoundPeats Capsule3 Pro kullanıyorum Amazon'dan almıştım. Ses kalitesi olarak gayet güzel zaten LDAC desteği var yani Android telefonlarda 990 kbps kalitesinde şarkı dinletiyor. Sürücüsü büyük bassları tatmin edici. ANC ve şeffaf modları var ben başarılı buldum. En güzel kısmı da bataryası aktif kullanımda bile 1 hafta götürüyor. Kesinlikle bi araştırmanı öneririm.
Hocam bu kulaklığın markasını ilk defa görüyorum. Servis konusunda endişelerim var fakat çok da önerildiğini gözlemledim. Benim için önceki kulaklığımdan daha kötü ses vermesi durumunda kullanmam pek mümkün gözükmez. İyi sese alıştıktan sonra daha kötüsünü dinleyemiyorum. Bunun için değerlerini veya varsa puanlarını karşılaştırabileceğimiz bir yer var mı?

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Hocam bu kulaklığın markasını ilk defa görüyorum. Servis konusunda endişelerim var fakat çok da önerildiğini gözlemledim. Benim için önceki kulaklığımdan daha kötü ses vermesi durumunda kullanmam pek mümkün gözükmez. İyi sese alıştıktan sonra daha kötüsünü dinleyemiyorum. Bunun için

değerlerini veya varsa puanlarını karşılaştırabileceğimiz bir yer var mı?
Bende öneriyorum Amazondan 900₺ civarına aldım kuponla vs 2-3 ay önce kullandığım en iyi kulaklık bu oldu mikrofonu özellikle muazzam

Servis felan sıkıntı hocam yd olduğu için garantisi yok trde en son 1700₺ civarıydı onda garanti vardır muhtemelen

Ses kalitesinin 1500₺ ye kadar olan kulaklıklardan çok daha iyi olduğunu söylüyorlardı ben alırken Enes özene felan bakabilirsin

berkszr60

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Berk Süzer

2100 e bunu öneririm : https://www.akakce.com/bluetooth-ku...lex-tws-kulak-ici-beyaz-fiyati,289646324.html
bende bu vardı bir sorun oldu 1yılın solunda sol taraftan az ses gelmeye başladı garantiye gönderdim artık üretilmediğini söylediler araştırdım ve öyleymiş eski modelmiş muadili olan üstteki ürünü gönderdiler ses kalitesi vs aynı hatta kutudan çıkan içerik daha fazla kulağın içine giren uclar vs daha fazla kutusu vs var 1 haftadır bunu kullanıyorum yeni değiştirdiler uygulamasında eskisi bile duruyor ah lan :cry: : https://www.akakce.com/bluetooth-ku...ws-anc-kulak-ici-siyah-fiyati,1931213115.html

Ekler

• WhatsApp Image 2024-03-06 at 13.43.50.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-06 at 13.43.50.jpeg
    196.3 KB · Hit: 19
  • WhatsApp Image 2024-03-06 at 13.43.49.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-06 at 13.43.49.jpeg
    58.6 KB · Hit: 16

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Ahmet Şeker
enes özenin videolarına bak en çok aklına yatanı al senin attığın ve diğer arkadaşların attıklarının hepsi bu bütçede alınabilecek kulaklıklar aralarında ufak tefek farklar oluyor aynı zamanda yabancı forumlara da bakabilirsin baya bir bilgi oluyor

kadirt.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Tuğlacı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biraz araştırma sonucunda iki model arasında kaldım. Biri Anker Soundcore Liberty 4 NC (2.8k), diğeri ise Soundpeats Air 4 Pro (2k). Aralarındaki fiyat farkına değerse Anker çok hoşuma gitti fakat değmez diyorsanız Air 4 pro düşünüyorum. Air 4 Pro ile Capsule 3 Pro arasında aman aman fark yoksa direkt 1 k ya onu da alabilirim. Odyofil olup deneyimleyen birileri vardır sanki?

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Biraz araştırma sonucunda iki model arasında kaldım. Biri Anker Soundcore Liberty 4 NC (2.8k), diğeri ise Soundpeats Air 4 Pro (2k). Aralarındaki fiyat farkına değerse Anker çok hoşuma gitti fakat değmez diyorsanız Air 4 pro düşünüyorum. Air 4 Pro ile Capsule 3 Pro arasında aman aman fark yoksa direkt 1 k ya onu da alabilirim. Odyofil olup deneyimleyen birileri vardır sanki?
Çok fark yok diye biliyorum capsule 3 proyla air4 pronun arasında hocam

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,030
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
1.9k ya bunu seçerdim gibi geliyor. ANC önemli benim için. ses kalitesinin kötü olduğunu düşünmüyom

kadirt.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Tuğlacı
1.9k ya bunu seçerdim gibi geliyor. ANC önemli benim için. ses kalitesinin kötü olduğunu düşünmüyom
hocam anker sc liberty 4 nc zaten en iyi anc onda var ki öyle aşırı gürültülü ortamlarda bulunmuyorum zaten ses kalitesi tiz ve enstrüman netliği benim için daha önemli

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,030
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
hocam anker sc liberty 4 nc zaten en iyi anc onda var ki öyle aşırı gürültülü ortamlarda bulunmuyorum zaten ses kalitesi tiz ve enstrüman netliği benim için daha önemli
aradaki fiyat farkı az değil 1k ya yakın. Yoksa elbette Anker daha iyi

kadirt.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Tuğlacı
aradaki fiyat farkı az değil 1k ya yakın. Yoksa elbette Anker daha iyi
benim demek istediğim anc o bütçede hepsinde var ve benim için ses farkı önemli redmi 5 buds soundpeatsden iyi anc performansı veriyor olabilir fakat benim kıstasım ses kalitesi dediğim giib bütçesine göre en iyisini arıyorum. 1 klık bir ses kalitesi farkı varsa anker yoksa sounpeats gibi gözüküyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,458
Üyeler
141,297
Son üye
Xaont
Top Bottom