Neler Yeni

Çözüldü✓ 1.5 - 2K Bütçeye BT Kulaklık (Kulak içi)

kadirt.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Tuğlacı
Ek olarak ldac desteği olup olmamasının hiç bir önemi yok iphone ve spotifyda ikisi de yok çünkü 🙃

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Bende capsule 3 pro öneriyorum 1,5 yıldır severek kullanıyorum LDAC varsa telefonda tadından yenmez. Not LDAC kullanabilmen için yüksek ses kalitesi sağlayan müzik uygulamalarını kullanman gerekli diğerlerindede açarsın ama pek faydası olmuyor

https://www.youtube.com/@Odyofil Bu kanaldaki kulaklıklara göz gezdirip vay bee neler varmış diyebilirsin tabi demek isterseb

kadirt.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Tuğlacı
Bende capsule 3 pro öneriyorum 1,5 yıldır severek kullanıyorum LDAC varsa telefonda tadından yenmez. Not LDAC kullanabilmen için yüksek ses kalitesi sağlayan müzik uygulamalarını kullanman gerekli diğerlerindede açarsın ama pek faydası olmuyor

https://www.youtube.com/@Odyofil Bu kanaldaki kulaklıklara göz gezdirip vay bee neler varmış diyebilirsin tabi demek isterseb
Hocam apple ve spotify olduğundan dolayı ldac işime yaramaz. Zaten yüksek çözünürlüğün o kadar sesi etkilediğini düşünmüyorum. Sürücü kalitesi, enstrüman netliği ve tiz benim için daha önemli. Hem servis garantisi hem de bundan önce de Anker ürünlerini kullanmamdan dolayı hepsi içinde olsun diyerekten Anker Soundcore Liberty 4 NC almaya karar verdim. İlgilerinize teşekkürler.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
Enes kaya
kulaklık dün geldi bence çok güzel ses kalitesi vs daha mıkrofonu denemedim onun dışında her şey iyi

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Freebuds 5i kullanıyorum çok memnunum
Ben de, kesinlikle tavsiye ediyorum.

2100 e bunu öneririm : https://www.akakce.com/bluetooth-ku...lex-tws-kulak-ici-beyaz-fiyati,289646324.html
bende bu vardı bir sorun oldu 1yılın solunda sol taraftan az ses gelmeye başladı garantiye gönderdim artık üretilmediğini söylediler araştırdım ve öyleymiş eski modelmiş muadili olan üstteki ürünü gönderdiler ses kalitesi vs aynı hatta kutudan çıkan içerik daha fazla kulağın içine giren uclar vs daha fazla kutusu vs var 1 haftadır bunu kullanıyorum yeni değiştirdiler uygulamasında eskisi bile duruyor ah lan :cry: : https://www.akakce.com/bluetooth-ku...ws-anc-kulak-ici-siyah-fiyati,1931213115.html
Hocam klavye + ped baya güzelmiş, marka model nedir :D

Berke0199

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Celal Berke Deniz
Hocam apple ve spotify olduğundan dolayı ldac işime yaramaz. Zaten yüksek çözünürlüğün o kadar sesi etkilediğini düşünmüyorum. Sürücü kalitesi, enstrüman netliği ve tiz benim için daha önemli. Hem servis garantisi hem de bundan önce de Anker ürünlerini kullanmamdan dolayı hepsi içinde olsun diyerekten Anker Soundcore Liberty 4 NC almaya karar verdim. İlgilerinize teşekkürler.
Kulaklık nasıl memnun musunuz ben de soundpeats Air 4 pro ile liberty 4 NC arasında kaldım hangisini önerirsiniz kullanimdan sonra değer mi sizce o kadar farka

oxygen32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali
merhaba 1000 küsür bütçem var capsule 3 pro ve note 3i arrasında kaldım hangisini önerirsiniz ikiside 1100 tl amozonda ?

UnderGoin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
hamza berk
Merhaba, bundan önce anker soundcore r100 kullanıyordum kayboldu maalesef. Ses kalitesinden oldukça memnundum o yüzden onun seviyesinde bir kulaklık arıyorum.

Kafamda bu kulaklık var. R100 den iyi mi bilmiyorum. Daha iyisi var dediğiniz varsa paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
931,389
Üyeler
145,981
Son üye
letto
Top Bottom