Neler Yeni

bu çoraplarıın altındaki siyah izler hakkında

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
Berat fatih
arkadaşlar illa beyaz sevdalıları vardır forumda :D beyaz çorap veya başka renk çorap giyince ayagmız altında simsiyah bi iz çıkıyor onu çıkarmanın çözümü yok mu ? çok rahatsız ediyor çorabı 2 saatligine giymişim altı sanki 6 ay giymşim gibi gözukuyor

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Sana bir şey diyim mi aynı durumdan muzdaribim 2 günde bir yeni çorap almak zorunda kalıyorum. Çorabı giyip normal günlük kullanım sonrası eve geldiğimde ve çoraplarımı çıkarttığımda bir sonraki gun ayak taban kısmı taşlaşlmış gibi bir şey oluyor. Hayır saçma şekilde ayağım terlemiyor ve hava alan bir ayakkabi giyiyorum

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,651
İsim
Deniz Efe
o ayakkabıya göre değişiyor eskiden vans giyiyordum her seferinde simsiyah oluyordu çoraplar şuan jordan stay loyal 2 giyiyorum hiç öyle bir şey yok blazerlarda da olmuyor

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Selim
Tabanlık değiştir çözülür 👍 özellikle deri tabanlar koku ve leke yapar onun yerine silikon ortapedik taban kullanın

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,919
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
Bende de gri ve beyaz çorap kullanıyoru. Ayakkabım hava alıyor ve tabanlıkları ortopedik 6 aydır. Çorabın tabanlarının siyah olduğunu görmedim ama doğal olarak genel rengi biraz karardı tabii ki.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
Muhammet Çağrı
o ayakkabıya göre değişiyor eskiden vans giyiyordum her seferinde simsiyah oluyordu çoraplar şuan jordan stay loyal 2 giyiyorum hiç öyle bir şey yok blazerlarda da olmuyor
Jordan sl2 iyidir bi ara basketbolda giyiyordum sen günlük mü giyiyorsun?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Ayakkabının tabanlığından ötürü öyle oluyor. Ben de sürekli beyaz çorap giyerim ancak her daim beyaz kalır.

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,651
İsim
Deniz Efe
Jordan sl2 iyidir bi ara basketbolda giyiyordum sen günlük mü giyiyorsun?
başta baskette giyiyodum sonra basketten sıkıldım şuan günlük giyoyrum güzelde basket oynanmiyor ayakkabiyla zaten 2 kilo var nerdeyse valla

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,133
Üyeler
140,777
Son üye
phlotto
Top Bottom