Neler Yeni

Epic Gamesten Hesap Aldım Herşeyi Değiştirdim ama Geri Alabilirmi satıcı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Kutlu
bu olay birinin başına daha gelmiş 1 yıl sonra almıs geri satan kişi ama itemsatışta atmış parasını umarım benim başıma gelmez. Hepinize teşekkür ederim
Dediğim gibi itemsatışa güvenme herkes alamıyor parasını tamamen şansına bağlı umarım ki başına gelmez birçok kez hesap sattım onurlu bir satıcıya denk gelmen gerekiyor iyi günler.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,695
İsim
göksel yurtcan
Sattığına dair elimde video kaydı vs var? oyle bir şey yapsa bile geri alamazmıyım veya paramı kurtaramazmıyım?
öyle bir şey tespit edilirse hesabı kapatırla muhtemelen ama alalı 1.5 ay oldu dediniz bu saatten sonra satıcının geri alacağını sanmam

Aslında

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ege
1 Sene sonra, sen hesabı iyice kasmışken bile alabilir. Bende hesap sattım, alan kişi hem paraya hem hesaba çökmeye çalıştı. İstesem hem parayı hem hesabı geri alırdım ama parayı alınca hesabı bıraktım. Kişiye bağlı yani.
Anladım hocam. Satan kişiyle arkadaş falan olduk zaten yaşıtız ama yinede insan kuşkulanıyor ben ondan sordum bi çözüm varmıdır diye teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğim gibi itemsatışa güvenme herkes alamıyor parasını tamamen şansına bağlı umarım ki başına gelmez birçok kez hesap sattım onurlu bir satıcıya denk gelmen gerekiyor iyi günler.
Sağol hocam iyi günler

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
574
İsim
yağız ahmet özdemir
Valo 20lvl hesap sattim 6 ay once mailli vsydi herif kasmis icinede skin yuklemis sagolsun kullaniyorum suan hesabi (saka bi yana cocuk oynamadigini soyledi tanidigimdi 200tl ye geri aldim hesabi)

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,295
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Sattığına dair elimde video kaydı vs var? oyle bir şey yapsa bile geri alamazmıyım veya paramı kurtaramazmıyım?
Hocam şimdi düşün uyu**urucu alırken dolandırılmışsın. Polise gider misin?

Top Bottom