Neler Yeni

yayın yapmak için öneri

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Ensar Polat

rmpagy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
reis
Dostum bu işe direk para için atlayamazsın. Eğlencene bak oyununu falan oyna bir yandan da yayınını aç. Sevilirsen veya keşfedilirsen izlenirsin zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yinede düzgün bir şey almanı öneririm. Fiyatlar yükseliyor çünkü. Bütçe varken iyisini al.
amacım para değil aslında ama hiç de izlenmezsem en azından maddi yöndende minimum şekilde denemek istiyorum

birde bu sistem var

kırmızışarapp

80+ Silver
verdiğiniz linklere baktım kulaklık mikrofonu ile idare etmek mantıklı geldi, peki işlemci?
sizce bu yetermi?
Daha önce rtx 2060 ile kullandım bu işlemciyi. Dediğiniz oyunlarda yeterli olur. Kulaklık mikrofonunu kullanmak mantıklı başlarda. Eğer kulaklik mikrofonunu kullanacaksan HyperX Cloud 2 bakmanı öneririm. Verdiğim aksesuarlar önerileri iyi bu arada. Hiçbiri üzmez. Aklında alacağın aksesuar varsa paylaşabilirsin.

İtopyada ryzen 5 5600 şuan 3900 TL bence alınmalı hemde fanli
Hazır sistemdeki işlemci dostum. Modart-Arc3 almayı düşünüyor arkadaş.

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Draq123
Almışken sıfır i5 12400f 3070ti felan al uzun süre kullan şuan piyasada 23.400 civarı dolu, attığın işlemci zayıf kalır

3070ti 4060ti dan güçlü o civarda bi kart fazlasıyla yeter

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Ensar Polat
Almışken sıfır i5 12400f 3070ti felan al uzun süre kullan şuan piyasada 23.400 civarı attığın işlemci zayıf kalır

İkinci el dizmeye kalksa 3080 dizebilir aslında ölüsü bile iyidir sonuçta

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Draq123
Modart arc3 14 verilmez 13 iyidide 14 tırt

İkinci el dizmeye kalksa 3080 dizebilir aslında ölüsü bile iyidir sonuçta
İkinci el istemiyor olsa bile i5 12400f 3070ti var sıfıra 23.4 e ama sahibindende satılıyor

https://www.gaming.gen.tr/urun/3598...8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ 4060ti lı versiyonları bu para bunun 3070ti versiyonlu sistemler var onları 23 23.5 e bulursun ki 3070ti bide daha güçlü 🤣

rmpagy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
reis
Almışken sıfır i5 12400f 3070ti felan al uzun süre kullan şuan piyasada 23.400 civarı dolu, attığın işlemci zayıf kalır

hazır sistem fiyatımı bu dostum, link atabilir misin?

Daha önce rtx 2060 ile kullandım bu işlemciyi. Dediğiniz oyunlarda yeterli olur. Kulaklık mikrofonunu kullanmak mantıklı başlarda. Eğer kulaklik mikrofonunu kullanacaksan HyperX Cloud 2 bakmanı öneririm. Verdiğim aksesuarlar önerileri iyi bu arada. Hiçbiri üzmez. Aklında alacağın aksesuar varsa paylaşabilirsin.

aklım da mic webcam vs. olarak bir aksesuar yok her hangi sorunsuz bir şey olabilir fakat kadama takılan şu pc de var

ve koltuk kısmında sisteme özel rc600 yazan koltuk var fiyatı çok iyi gibi geldi bana

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Draq123

aklım da mic webcam vs. olarak bir aksesuar yok her hangi sorunsuz bir şey olabilir fakat kadama takılan şu pc de var

ve koltuk kısmında sisteme özel rc600 yazan koltuk var fiyatı çok iyi gibi geldi bana
Attığın sistemin işlemcisi 5600 yaptınmı fena değil alınabilir

Koltuk alma dandik bişe çıkar ayrıca al bide uygunda değil yani hawk var bu fiyatlara

rmpagy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
reis
Attığın sistemin işlemcisi 5600 yaptınmı fena değil alınabilir

Koltuk alma dandik bişe çıkar ayrıca al bide uygunda değil yani hawk var bu fiyatlara
hawk 5250 nerden alabilirim?

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Draq123
İncehesapdan cuma günü indiriyorlar ordan 5500 e inmişti galiba

Gaminggecesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet

Mikrofon için kulaklıkla beraber olarak cloud 2 alınmasını önermişsinizde cloud 2 kullanıcısıyım ve mikrofonun sesi çok az geliyor desibel arttıramıyorum sanırım sizde cloud 2 kullanıyorsunuz bunu nasıl düzeltebilirim internete baktım baya ama sonuç bulamadım ses çok az gidiyor karşı tarafa desibeli veya ses seviyesini nasıl arttırabilirim mikrofonunun?

kırmızışarapp

80+ Silver
Mikrofon için kulaklıkla beraber olarak cloud 2 alınmasını önermişsinizde cloud 2 kullanıcısıyım ve mikrofonun sesi çok az geliyor desibel arttıramıyorum sanırım sizde cloud 2 kullanıyorsunuz bunu nasıl düzeltebilirim internete baktım baya ama sonuç bulamadım ses çok az gidiyor karşı tarafa desibeli veya ses seviyesini nasıl arttırabilirim mikrofonunun?
Mikrofonu ses denetiminden kontrol eder misin ? Mikrofonun sesini 70-100 gibi bir şey ya duruma göre.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet
Mikrofonu ses denetiminden kontrol eder misin ? Mikrofonun sesini 70-100 gibi bir şey ya duruma göre.
100 de ama sesimin çok az geldiğini söylüyorlar desibeli falanda arttıramıyorum ayrıca discord olsun oyunlar olsun mikrofonun verdiği sesi fullememe rağmen az geliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,025
Üyeler
141,382
Son üye
tarihçi türk
Top Bottom