Neler Yeni

Windowsun yanına macOS nasıl kurulur ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Kaan Yurtaçan
Bu konuda yeterince bilgiye sahip biri varsa discord üzerinden veya buradan bana yardımcı olabilirmi. Discord : kaax1504

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Seymen Arda Eser
Kanka eğer yardımcı olacak biri varsa burdan yazsa banada lazımda

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Anıl Aykın
Bu konuda yeterince bilgiye sahip biri varsa discord üzerinden veya buradan bana yardımcı olabilirmi. Discord : kaax1504
İndirmek istediğin Macos imajını usb kur. Macos hiç kurmadığım için şu programla kur diyemem ama bildiğim kadarıyla birden fazla program ile yapılması mümkün.
Boşta bir diskin varsa direkt ona kurabilir ya da windows'un kurulu olan diski bölebilir ve kurabilirsin.
Dediğim gibi Macos hiç kurmadım, linux işletim sistemleri ve windows işletim sistemlerini bir diski bölerek birden fazla işletim sistemi kurdum ve kurulum mantıkları aynı gibi duruyor.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,391
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Lütfen insanları başka platformlara yönlendirmeyelim, yardım buradan olsun yoksa forumun hiçbir anlamı kalmıyor.

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
icardi
Lütfen insanları başka platformlara yönlendirmeyelim, yardım buradan olsun yoksa forumun hiçbir anlamı kalmıyor.
Yani bu kural hackintosh için olmaz bence. Sadece bunun için özel bir forum var. İşlemciye ekran kartına göre özel kurulumlar var. Direkt yardım edecek çok kişi var. Sürümden sürüme kurulum da değişiyor.

Top Bottom