Neler Yeni

VALORANT hesap satışı

xawentis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Emin Akay
Instagram
https://www.instagram.com/xawentis/?hl=tr
Twitter
xawentis
VALORANT oyununu az çok oynayan bir insanım oyuna 2023 yılında başladım konu şu eski ve gelmeyecek kostümlerin hepsini kaçırdım güvenli bir şekilde hesap satın alabileceğim bir yer var mı

NOT : Hesap satışının yasak olduğunu biliyorum bu yüzden de güvenilir bir yer var mı diye soruyorum çünkü VALORANT DESTEK hesabı tekrar'dan hesabı geri alırsa satışını koyduğu site'nin yöneticilerinden bilgi aktarımı ile dava açabileceğim güvenilir bir site arıyorum

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Siteler hepsi tırt dava işinden bir cacık çıkmaz hiç boşuna bulaşma bile

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,286
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
VALORANT oyununu az çok oynayan bir insanım oyuna 2023 yılında başladım konu şu eski ve gelmeyecek kostümlerin hepsini kaçırdım güvenli bir şekilde hesap satın alabileceğim bir yer var mı

NOT : Hesap satışının yasak olduğunu biliyorum bu yüzden de güvenilir bir yer var mı diye soruyorum çünkü VALORANT DESTEK hesabı tekrar'dan hesabı geri alırsa satışını koyduğu site'nin yöneticilerinden bilgi aktarımı ile dava açabileceğim güvenilir bir site arıyorum
Güvenli alma diye bir şey yok. En mantıklısı tanıdık birinden almak.

Bartuu

80+ Silver
hesabın kurulduğu email ile satın almanız lazım hesabı fakat onuda çok nadir satıcılar verir ve verse bile ilk mail olup olmadığını bilemezsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güvenli alma diye bir şey yok. En mantıklısı tanıdık birinden almak.
Bencede en iyisi arkadaşından vs. almak

Bartuu

80+ Silver
ona da gerek yok aslında, hesabım çalındı ilk ödeme yaptığım kartın faturanın bilgileri bu bunları sunabiliyorum diyerek de geri alabilir. her türlü geri alır.
Ben sıfır hesap almıştım ranked hazır vp de yatırmıştım fakat fatura bilgisi vs sunarak geri alamadım sadece para iadesi aldım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,620
Üyeler
140,674
Son üye
Yiğit Okumuş
Top Bottom