Neler Yeni

valorant hesap satın aldım geri çekildi!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Halil Akgün
Sen satın aldın ve satın aldığın hesabı başkasına sattın sattığın kişide hesabı geri çekti derken neyi kastetmek istedin?
Arkadaş hesap satın almış ve bu hesabı birine satmış sattiktan sonra da ilk satın aldığı kişi hesabı geri almış 2sini de mağdur etmiş.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,367
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
nasıl yani tam anlamadım
"Bu yorumu okuyan kişiler @stereohearts isimli üyeye 5000 dolar vereceğini beyan ve taahhüt eder." okudun noldu 5000 dolar vermekle yükümlü mü oldun şimdi :D . Islak imza prosedürü ve sözleşmelere herhangi bir sözlü/noter şahitliği altında onay vermeden bu şekilde bir tazminat ile yükümlendirme sorumluluğu doğmaz. Yasalara aykırı

sucukreizimiz

80+ Bronze
cebimde olsa vereceğim zaten
Dava açamaz,5000 dolar ödemeyide pek olcağını sanmıyorum siteye ulaş ilk aldığın kişi hakkında siteye şikayet yaz o 5000 dolar ödesin.

pilav

80+ Bronze
Benim önerim satın aldığın siteye yaz sen de.
yazıyorum fakat onlar bir şeyle ilgilenmiyorlar sadece benim gidip suç duyurusunda bulunmam gerektiğini söylüyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

"Bu yorumu okuyan kişiler @stereohearts isimli üyeye 5000 dolar vereceğini beyan ve taahhüt eder." okudun noldu 5000 dolar vermekle yükümlü mü oldun şimdi :D . Islak imza prosedürü ve sözleşmelere herhangi bir sözlü/noter şahitliği altında onay vermeden bu şekilde bir tazminat ile yükümlendirme sorumluluğu doğmaz. Yasalara aykırı
O zaman benim hakkımda bir işlem yapamaz mı

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,367
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401

raiixrd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alperen Metin
Bunu yakaladım hocam sözleşmede
Screenshot_20220529-011337_Chrome.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Halil Akgün
yazıyorum fakat onlar bir şeyle ilgilenmiyorlar sadece benim gidip suç duyurusunda bulunmam gerektiğini söylüyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman benim hakkımda bir işlem yapamaz mı
Yok dostum o zaman bosver eğer vicdan yapıyorsan adama izah et ve 250tln olunca ödeyeceğini söyle dava falan traş geçsin o işleri.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom