Neler Yeni

🔥İndirim Teknobiyotik Aerocool Hexform kasa 500w güç kaynağı 1800₺

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Mustafa
Arkadaşlar sizi hüsrana uğrattıysam üzgünüm saydıklarım söylediğim fiyatta ancak güç kaynağı hakkında herhangi bir bilgi yok sadece başlıkta adı geçiyor bir arayıp sorun isterseniz fanlar Frgb sabit renk güç kaynağı konumu aşağıda ama arada ayıran bölme yok videosu kanallarında var zaten izleyebilirsiniz.

Bu da 500w 80+ olanı arada 2 kat fiyat farkı var ve güç kaynağı bilgisi var

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Mustafa
2 tane aldım teşekkürler
Rica ederim güle güle kullanın geldiğinde +/- yönlerini paylaşır mısınız ben de alacak gibiyim bir haftadır takip ediyorum. Fiyat iyi görüntü güzel kompakt ve en önemlisi güç kaynağı altta. Güç kaynağı üst kısımda olan bir kasa kullanmıştım da deliriyordum hergün tabi bu ayaklarıyla ve çoğu etkenle doğru orantılı

Feral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Caner Yalabık
Tab
Rica ederim güle güle kullanın geldiğinde +/- yönlerini paylaşır mısınız ben de alacak gibiyim bir haftadır takip ediyorum. Fiyat iyi görüntü güzel kompakt ve en önemlisi güç kaynağı altta. Güç kaynağı üst kısımda olan bir kasa kullanmıştım da deliriyordum hergün tabi bu ayaklarıyla ve çoğu etkenle doğru orantılı
tabii ki youtube kanalımda inceleme olarak paylaşıyorum bu tarz ürünleri direk link olarak paylaşırım

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Mustafa
O zaman beklemedeyim bir de link bırakır mısınız?
Tab

tabii ki youtube kanalımda inceleme olarak paylaşıyorum bu tarz ürünleri direk link olarak paylaşırım

Feral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Caner Yalabık
Üründen 2 adet almıştım 1 tanesi kırık (kutuda hasar yok ) geldi hiçbir şekilde ne maillerime ne iade talebime cevap alamıyorum. Şikayetvar üzerinden de yazdım bakan eden olmadı. En son hakem heyetine gideceğim destek olmazlarsa. Teknobiyotikten bir daha bir şey almam. Şikayet var doluymuş zaten.

seyfu37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
seyfullah pür
teknobiyotik pişmanlıktır

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Mustafa
Üründen 2 adet almıştım 1 tanesi kırık (kutuda hasar yok ) geldi hiçbir şekilde ne maillerime ne iade talebime cevap alamıyorum. Şikayetvar üzerinden de yazdım bakan eden olmadı. En son hakem heyetine gideceğim destek olmazlarsa. Teknobiyotikten bir daha bir şey almam. Şikayet var doluymuş zaten.
Ah be ne zaman geldi peki? Eğer dün geldiyse belki mesaileri yoktur umarım ondan dolayıdır umarım çabucak çözülür ben de sipariş verdim çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesin sizden dönen kasa bana gelir bende böyle şans var

Feral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Caner Yalabık
teknobiyotik pişmanlıktır
Gerçekten öyleymiş

Ah be ne zaman geldi peki? Eğer dün geldiyse belki mesaileri yoktur umarım ondan dolayıdır umarım çabucak çözülür ben de sipariş verdim çünkü

Kesin sizden dönen kasa bana gelir bende böyle şans var
Perşembe günü geldi mail attım cevap vermediler iade talebi açtım onu da müşteriden cevap bekleniyor diye güncelliyorlar cevap vermeden. Bunu yaşayan çok olmuş. Talep açıkta beklemesin diye cevap vermeden vermiş gibi ticket durumunu değiştiriyorlar.

Top Bottom