Neler Yeni

Cloud II Vs Cloud III

ShaQLaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yiğit
Hocam son zamanlarda kulaklık almak için baya bir araştırma ve forum gezdim fakat bu ikisinin karşılaştırmasını tr de pek bulamadım
Cloud II : 2100TL
Cloud III : 2800 TL
Aradaki bu 700 TL lik fark değer mi ? bildiğim kadarıyla Cloud 3 ün mikrafonu baya iyi aynı şekil ses kasma ve 7.1 özellikleri de gayet çok iyi fakat Cloud 2 nin çoğu parçasını (mikrofon,pad,kablo,seskartı vb.) şeyleri bozulunca dışarıdan alabiliyorsunuz ama cloud 3 de bu mevcut değil bir bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi hangisi mantıklı 700 TL farka değer mi ? Neler daha iyi bu dışarıdan alabileceğim parçalar cloud 3 ede gelir mi yada farklı bir alternatifi var mı ?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bence değer. Yeni kulaklık sonuçta.

ShaQLaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence değer. Yeni kulaklık sonuçta.
Bilmiyorum işte bu parça sorunu ve Cloud 2 deki gibi bir dip ses sorunu oluşur mu diye korkum var dip ses olacaksa cloud 3 almamın bir mantığı kalırmı yada bu farka değermi ve tabii ki dedğim gibi pad vs. ondan biraz tedirginim

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bilmiyorum işte bu parça sorunu ve Cloud 2 deki gibi bir dip ses sorunu oluşur mu diye korkum var dip ses olacaksa cloud 3 almamın bir mantığı kalırmı yada bu farka değermi ve tabii ki dedğim gibi pad vs. ondan biraz tedirginim
Tolunay Örende sanırım Cloud 3 kullanıyor ve sponsor değil. Yabancı kanallardan incelemeleri biraz daha izleyin derim.

ShaQLaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yiğit
Tolunay Örende sanırım Cloud 3 kullanıyor ve sponsor değil. Yabancı kanallardan incelemeleri biraz daha izleyin derim.
Anladım hocam sipariş verdim bakalım nasıl çıkacak 7.1 oyuncu kulaklıkları arasında en iyilerinden olmaya devam mı ediyor göreceğiz inşallah beğenirim beğenmezsem iade edeceğim

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Anladım hocam sipariş verdim bakalım nasıl çıkacak 7.1 oyuncu kulaklıkları arasında en iyilerinden olmaya devam mı ediyor göreceğiz inşallah beğenirim beğenmezsem iade edeceğim
hayırlı olsun. nerden aldınız hocam? kulaklıklarda iade işi sıkıntı çıkarıyor. anca amazondan iade edersiniz

ShaQLaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yiğit
hayırlı olsun. nerden aldınız hocam? kulaklıklarda iade işi sıkıntı çıkarıyor. anca amazondan iade edersiniz
Sağolun hocam amazondan aldım zaten ama birkaç kere daha iade işlemi yapmıştım farklı firmalarda
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnşallah, kullandıktan sonra buraya yorumlarımı vs. yazacağım çünkü ne bir düzgün inceleme nede bir yorum gördüm bakalım değer mi değmez mi göreceğiz.

H005

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
H005
Sağolun hocam amazondan aldım zaten ama birkaç kere daha iade işlemi yapmıştım farklı firmalarda
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnşallah, kullandıktan sonra buraya yorumlarımı vs. yazacağım çünkü ne bir düzgün inceleme nede bir yorum gördüm bakalım değer mi değmez mi göreceğiz.
Kulaklıktan memnun musunuz hocam her hangi bir sorunu var mı? Kulaklık alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Umut Metin
Kulaklık ulaştı mı deneyimi anlatır mısınız?

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,698
İsim
Eren Güven
Cloud ııı çok daha rahat geldi bana ıı ye göre. Ses yalıtımı da iyi. Arkadaşım ıı den ııı e geçti performans farkı olmadığını söylüyo ama cloud ııı bariz daha rahat

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
911,291
Üyeler
141,432
Son üye
siterlin
Top Bottom