Neler Yeni

Samsung S23 256 GB aldım

Juckly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Umut
Şu anda kullandığım Oppo ihtiyacımı karşılıyor benim. Bakalım. Daha 3 ay var. Belki Macbook alırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu cümleyi gördüm okumayı kestim direkt.

@Juckly Hocam bu arada demeyi unuttum pardon. Hayırlı olsun. S23 güzel cihazdır. Güzel günlerde kullanın.
Teşekkür ederim

denek

80+
Çağ atlamışsın kanka hayırlı olsun
Abime de kaç kere dedim sat 11 i s23 al dinlemiyor
çok düşündüm ama samsung s serisi düz iphone ler ile eş değer ben memnunun çok araştırma yaptıkca insanın aklı bulanıyor her malın alıcı farklı milletimiz bunu anlamıyor ben oyun oynamam telefondan ekran benim için daha önemli ekran ve kamera olarakta ip 12 s23 den daha geride açıkça

En İyi Cevap
3
Neden geçtiniz
Kimi görsem yok kullanmadan anlayamazsın vs dedi, ben de teknolojiyi seven bir olarak denemek istedim. Başka hiç bir sebebi yok. Çiçek gibi S23 gitti :/

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
En İyi Cevap
3
Geçmiş olsun hocam dolar artmadan tekrar değiştirebiliyorsanız değiştirin
Bu bütçede apple alınmaz şahsi fikrimce
Hocam açıkçası ben direkt ios'u beğenmedim. Kullanırken Samsung arayüzü bana daha efektif geldi. iosta yavaş kaldığımı hissediyorum.

Tam olarak nesini beğenmediniz?
Herhangi bir işlemi yaparken iosta kullandığım diğer androidlere göre yavaş yapıyorum.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam açıkçası ben direkt ios'u beğenmedim. Kullanırken Samsung arayüzü bana daha efektif geldi. iosta yavaş kaldığımı hissediyorum.

Herhangi bir işlemi yaparken iosta kullandığım diğer androidlere göre yavaş yapıyorum.
Ben de herhangi bir şey yaparken iOS'da daha hızlı yapıyorum 😀

En İyi Cevap
3
Kişisel bir durum tabii ki ama kablosuz şarjıda samsung daha iyi, çok ısınıp kastığına bile şahit oldum hemde kısılmış watt değerinde.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

denek

80+
reis ios hızlı cihaz ama cidden bende mesela ios işletim sistemine alışamadım 7. ayda sattım ve s23 e geçtim kişiye göre değişin bir şey arayüz bana göre değil ios onu anladım

Top Bottom