Neler Yeni

Öneri 8k ya kadar ayak uzatması olan oyuncu koltuğu önerisi

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Bütçe
8000
Arkadaşlar boy 1.70 kilo 84 ayak uzatması olan bir oyuncu koltuğu arıyorum 8k gibi bir bütçe ayırdım biraz aşağı yukarı oynayabilirim var mı önerisi olan acaba ?

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Warrior marka ve zio nun bir ürünü var arkadaşlar ayak uzatması takılıyor var mı o tarz kullanıp önerebilecek ?

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Emre Erkan Aydın
Hocam bence ofis koltuğu alın oyuncu koltukları hiç rahat değil ben de aldım aşırı pişmanım uzun süre oturunca sırta ağrı yapıyor

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Zio venom nasıldır arkadaşlar ekstra aparat taktırabiliyoruz ?

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Kangal Kangaoğlu
Warrior marka ve zio nun bir ürünü var arkadaşlar ayak uzatması takılıyor var mı o tarz kullanıp önerebilecek ?
Ben zio kullanıyorum ama ayak uzatma almadım, alırken opsiyon olarak ekleyebiliyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zio venom nasıldır arkadaşlar ekstra aparat taktırabiliyoruz ?
satın alma sayfasında ne istiyorsan opsiyon olarak ekleyebiliyorsun.

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Ben zio kullanıyorum ama ayak uzatma almadım, alırken opsiyon olarak ekleyebiliyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

satın alma sayfasında ne istiyorsan opsiyon olarak ekleyebiliyorsun.
Opsiyon olarak evet şuan sitede venoma koymamışlar dilersen fiyatını ona göe yazıp extra gönderebiliriz dediler zio venom düşünoyorum alınır mı yoksa warrior model mi almalıyım veyahut exvega tarzı bir marka mı

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Kangal Kangaoğlu
Opsiyon olarak evet şuan sitede venoma koymamışlar dilersen fiyatını ona göe yazıp extra gönderebiliriz dediler zio venom düşünoyorum alınır mı yoksa warrior model mi almalıyım veyahut exvega tarzı bir marka mı
Ben kumaş düşündüğüm için hiç deri modellere bakmadım. Tip olarak exvega da hoşuma gitmişti ama çevremde kullanan kimse yoktu, kullanan da kimseyi bulamadım. Zio markasını da genelde yayıncılar kullanıyordu ve hangisine soruduysam memnun olduklarını söylediler.
Memnum ama şu markaya göre daha iyidir diyemeyeceğim çünkü başka markaları pek deneyimleyebilme şansım olmadı. Malzeme kalitesi olarak iyi olduğunu söyleyebilirim.
Deneme imkanınız varsa bütün markaları deneyip ondan sonra alın.

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Ben kumaş düşündüğüm için hiç deri modellere bakmadım. Tip olarak exvega da hoşuma gitmişti ama çevremde kullanan kimse yoktu, kullanan da kimseyi bulamadım. Zio markasını da genelde yayıncılar kullanıyordu ve hangisine soruduysam memnun olduklarını söylediler.
Memnum ama şu markaya göre daha iyidir diyemeyeceğim çünkü başka markaları pek deneyimleyebilme şansım olmadı. Malzeme kalitesi olarak iyi olduğunu söyleyebilirim.
Deneme imkanınız varsa bütün markaları deneyip ondan sonra alın.
Maalesef bulunduğum şehirde deneme şansım yok zio venom trendyol da kumaş modeli de var deri almam zaten bir önceki de deri ve çok terletiyor kesinlikle kumaş alacağım ondan yana başka alternatif yok zaten sadece ayak uzatma yeri önemli

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Kangal Kangaoğlu
Maalesef bulunduğum şehirde deneme şansım yok zio venom trendyol da kumaş modeli de var deri almam zaten bir önceki de deri ve çok terletiyor kesinlikle kumaş alacağım ondan yana başka alternatif yok zaten sadece ayak uzatma yeri önemli
o zaman venom değil fabric alacaksınız, venom deri fabric kumaş olan. Zio'nun kendi sitesine girip fabric'i seçtikten sonra ayak uızatma kısmından sitediğin ayak uzatmayı seçebilirsin.

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
o zaman venom değil fabric alacaksınız, venom deri fabric kumaş olan. Zio'nun kendi sitesine girip fabric'i seçtikten sonra ayak uızatma kısmından sitediğin ayak uzatmayı seçebilirsin.
burada venom olarak geçiyor ya ondan dedim

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Kangal Kangaoğlu
burada venom olarak geçiyor ya ondan dedim
Pahalı bence, kedi sitesinden alın bir tık ucuza geliyor

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Pahalı bence, kedi sitesinden alın bir tık ucuza geliyor
Yok ztn 8600 diyor venoma sitede 700de aparat 9300 yapıyor buradan almam zaten lakin warrrior serisi nasıl bilemedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,902
Üyeler
140,723
Son üye
ibrahim...
Top Bottom