Neler Yeni

Samsung Odyssey g3 165hz iade mi edeyim?

Senerr

80+ Bronze
45ms siyah süresi olan monitörü 1ms oyuncu monitörü diye itelerse Samsung efendi, tabii gömeriz. G3'te buna ve önceki mesajdaki ghosting testi görüntüsüne bakıp hala abartı diyebiliyor musun?

Aradaki 21Hz fark yenileme döngüsünde 0.88ms farka denk gelir. Özellikle bu farkı görebileceğiniz bir test açmadığınız sürece, yani oyunda da günlük kullanımda da aradaki farkı göremezsiniz.
Not(Karşılaştırma olsun anlayın diye): 60Hz'den 144Hz'e yenileme döngüsü 10ms, 60Hz'den 180Hz'e yenileme döngüsü 11.5 ms farkeder.
Samsung'un oyuncu monitörü diye pazarlaması saçma ancak bu fiyatlarada genelde zaten ofis tipi var. Ben 144 hz kullanınca nedense biraz akıcılık varmış gibi hissettim ama teknik verilere göre yok diyorsunuz demekki başka bir şeyden kaynaklı.

Fantastiktürk

80+ Bronze
Samsung'un oyuncu monitörü diye pazarlaması saçma ancak bu fiyatlarada genelde zaten ofis tipi var. Ben 144 hz kullanınca nedense biraz akıcılık varmış gibi hissettim ama teknik verilere göre yok diyorsunuz demekki başka bir şeyden kaynaklı.
Tam anlayamadım. 165'i daha akıcı hissettiniz doğru mu?

Barisb5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Barış
Arkadaşlar merhaba dün ince hesapta gaming gecesi indirimi üzerinden 3 küsür gibi bi rakama bu monitörün siparişini verdim lakin biraz araştırdıkça çok da iyi şeyler okumadım sizce iade mi edeyim iade edip ne alabilirim?
Sistemi mi iş simulator ve ara sıra valorant tarzı oyunlar için kullanıyorum

Alıntıyı görüntüle
Ben aldım iade ettim. Biraz daha ekleyip lenovo r25i-30 aldım. Hem ıps hem ghosting sorunu yok. G3 kesinlikle ghosting konusunda sıkıntılı.

Top Bottom