Neler Yeni

Bilgisayar almak için bilgi ve öneri rica edicektim

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,719
İsim
Emir
lenovo legion r25-i30
Hocam gayet kaliteli monitör
1710772759459.png

https://www.amazon.com.tr/DeepCool-GAMMAXX-AG400-Soğutucu-Boruları/dp/B0B6FD2V1B soğutucu olarak bunu alabilirsiniz.Özelleştirme kısmındakileri beğenmedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Faruk
Hocam gayet kaliteli monitör
Alıntıyı görüntüle
https://www.amazon.com.tr/DeepCool-GAMMAXX-AG400-Soğutucu-Boruları/dp/B0B6FD2V1B soğutucu olarak bunu alabilirsiniz.Özelleştirme kısmındakileri beğenmedim
Teşekkür ediyorum hocam parçalar toplanmış bir şekilde mi yoksa ayrı ayrı mı yollanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde ek olarak acer nitro16 ya ne diyorsunuz gaming laptop olarak

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,719
İsim
Emir
Teşekkür ediyorum hocam parçalar toplanmış bir şekilde mi yoksa ayrı ayrı mı yollanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde ek olarak acer nitro16 ya ne diyorsunuz gaming laptop olarak
Ben dizüstüde oyun oynama taraftarı değilim.O yüzden bir şey diyemem.Ekran kartı harici tüm hepsi montajlı şekilde geliyor.Ekran kartının ayrı gelme sebebi ise kargo esnasında sallanıp anakartın soketi kırılmasın diye.Soğutucu zaten amazondan geleceği için ayrı gelecek fakat endişe etmenize gerek yok montaj videoları youtubede dolu.Eğer halledemeyeceğiniz bir şey olursa buraya yazıp sorun çözülür diye düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Faruk
Ben dizüstüde oyun oynama taraftarı değilim.O yüzden bir şey diyemem.Ekran kartı harici tüm hepsi montajlı şekilde geliyor.Ekran kartının ayrı gelme sebebi ise kargo esnasında sallanıp anakartın soketi kırılmasın diye.Soğutucu zaten amazondan geleceği için ayrı gelecek fakat endişe etmenize gerek yok montaj videoları youtubede dolu.Eğer halledemeyeceğiniz bir şey olursa buraya yazıp sorun çözülür diye düşünüyorum
20binlik sistem var mı acaba hocam

winner3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
ugur kandemir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular