Neler Yeni

battlefield 5 mi battlefield 2042 mi almalıyım

osmanfe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
osmanfe
hangisi daha güzel birbirlerinden farklımı 2 sinide almam mantıklımı.

Palo DAYI

80+ Silver
İkisi farklı yani şöyle farklı bf 5de hikaye ve online modu varken bf42 sadece online modu var haberin olsun

Palo DAYI

80+ Silver

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,050
İsim
Enes
hangisi daha güzel birbirlerinden farklımı 2 sinide almam mantıklımı.
Battlefield V her anlamda daha iyi diye düşünüyorum. Battlefield 1'e de şans verebilirsiniz. Battlefield 2042'yi almak içinse daha erken diye düşünüyorum ama fiyatları düşününce alıp kenarda durabilir zamanla düzelteceklerini düşünüyorum. Çok kötü bir çıkış yaptı oyun zamanla düzeltirler gibime geliyor şahsen. Aktif olarak bf5 oynuyorum 80 saati devirdim gayet memnunum. (Ara sıra hile geliyor o biraz tatsız.)

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Mehmet Aslan
Battlefield V her anlamda daha iyi diye düşünüyorum. Battlefield 1'e de şans verebilirsiniz. Battlefield 2042'yi almak içinse daha erken diye düşünüyorum ama fiyatları düşününce alıp kenarda durabilir zamanla düzelteceklerini düşünüyorum. Çok kötü bir çıkış yaptı oyun zamanla düzeltirler gibime geliyor şahsen. Aktif olarak bf5 oynuyorum 80 saati devirdim gayet memnunum. (Ara sıra hile geliyor o biraz tatsız.)
hocam yeni oyununu çıkaracaklar ne erkeni :kekw:

cruzershi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Eray Altınordu
bütçen varsa 1-5-2042 hepsini al yoksa 2042 al yeni sezon gelecek 2 güne

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Doğan gelişigüzel
ikiside ayrı ben bf5 seviyorum eski silahlar vs modern seviyorsan 2042 alırsın bf1 aşırı yavaş bf5 hızlı , bf1 de güzel ama bana cok ağır geliyor

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,050
İsim
Enes
hocam yeni oyununu çıkaracaklar ne erkeni :kekw:
Çıkarsınlar oyun mevcut durumda oynanmayacak gibiyse güncelleme beklemekten başka şansınız yok. Bu konuda oyun düzeldi diyende çok aksine hala çöp gözüyle bakanda çok. Oynanabilirliği var fakat diğer iki oyun kat kat daha iyidir oynanış ve topluluk olarak.

TylerB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Umut Güler
Oyun 2021de çıktı haberin olsun.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Mehmet Aslan
Çıkarsınlar oyun mevcut durumda oynanmayacak gibiyse güncelleme beklemekten başka şansınız yok. Bu konuda oyun düzeldi diyende çok aksine hala çöp gözüyle bakanda çok. Oynanabilirliği var fakat diğer iki oyun kat kat daha iyidir oynanış ve topluluk olarak.
100 saat oynadım herhangi bir optimizasyon sorunu yaşamadım, sorunların çoğunu çözmüşler ilk haliyle dağlar kadar fark var.

TylerB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Umut Güler
Ben 5de oynadım 2042de oynadım 2042 daha çok zevk verdi bana çıktığı zamandan beri baya düzeltme yapmışlar.

Top Bottom