Neler Yeni

🔥İndirim Bissell 3172N Myair Hub Hepa ve Karbon Filtreli Hava Temizleyici 1.709,10 TL

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
Hp dışında 3 ve üstü fiyatları. Her odaya bir tane mi lazım

predator

80+ Silver
bunların çok işe yaramadığını söylüyorlar.

GirayHan

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

predator

80+ Silver
astım hastalarına sormak lazım :) hava temizleyici cihazlar astım yada nefes darlığı çeken alerjik sorunları olan kişiler için nimet :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

imkan varsa her odada olması çok daha iyi tabi.
Vallahi bende astım var hatta kriz bile geçirdiğim oluyor. Odam 25m ama çok tozlu 3 pc olduğu için fanlar kaynaklı, halı kedi vs alsam mı bilemedim şu an

emre13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mehmet Emre
Bu ürün hakkında pek bir fikrim yok açıkcası ama amazondan purivortex a11 aldım. Fark çok net hissediliyor. Hele kedi sahibi olanların kesinlikle bu tarz bir ürün alması lazım

Sansurcod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Furkan
Bu ürün hakkında pek bir fikrim yok açıkcası ama amazondan purivortex a11 aldım. Fark çok net hissediliyor. Hele kedi sahibi olanların kesinlikle bu tarz bir ürün alması lazım
Tam olarak neden kesinlikle dediğini anlatabilir misin hocam ?

xebec

80+
Filtresi düzgünse net olarak havadaki kirliliği alıyor. Alerji hastaları için şart eğer filtre kaliteliyse.

ramcoloji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
RAMAZAN PANCAREKEN
Çok heveslendim, kararsız kaldığım 3 model arasından xiaomi 4 lite aldım 2 hafta önce.
Odamda sigara içiyorum ve cok toz birikiyordu. Asıl alma amacım oydu.
Deneyimlerim şu şekilde:
-Öncelikle kesinlikle odanızda bir dağ esintisi, mis gibi bir hava YARATMIYOR.
-Sigara dumanını çektiği doğru ama sigaranın o kötü kokusu her türlü siniyor eşyalara ve odaya.
-Toz konusunda neredeyse hiç bir değişiklik gözlemlemedim. Gözün görmediği küçük şeyleri cekiyor illakı ama zerre toz kalmayacak umuduyla alan varsa hiç bulaşmasın.
-Oyun oynarken sigara içince en hızlı çalışma devrinde oyunun senini duyamıyorum sesi açmak zorunda kalıyorum (kulaklık kullanmıyorum). O yüzden en yüksek hızda ses rahatsız edici.
-Odayı nemlendirmiyor. Hatta yüksek fan hızında hafif bir serinlik hissediyorsunuz fandan dolayı.
-Yemek kokularını da algılamıyor. Havasız kalmış ortamlarda oluşan ağır kokuyu tamamen yok etmese de büyük bir kısmını absorbe edebiliyor. Mis gibi bir hava OLMUYOR ama o ağır kokuyu azaltıyor. Mesela temiz olmadığından emin olduğum bir odaya cihazı koyduğumda kendi göstergesi çok temiz hava olarak gösteriyor ama ben yinede manuel olarak en yüksek hızda 1 saat filan calıstırıyorum.
-Alerjik durumları test edemedim. Bunu takan çok rahat uyudum mükemmel uyudum diyor yorumlarda ama bende uyku düzeni bozukluğu olduğu için etkisini hissemedim.

Genel olarak alınmaz demiyorum ama etkilerini merak edenler böyle uygun fiyatlı ürünlerle deneyim yaşayabilir. Sigara konusunda iyi ki var diyorum kokuyu tamamen yok etmese de. Ama diğer konularda sanki olmasa da olur gibi.

bykedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet
7 şubatta 2100, 16 şubatta 1900 e düşmüş şimdide durum bu, sene sonuna doğru bedava dağıtırlar heralde.

xebec

80+
Çok heveslendim, kararsız kaldığım 3 model arasından xiaomi 4 lite aldım 2 hafta önce.
Odamda sigara içiyorum ve cok toz birikiyordu. Asıl alma amacım oydu.
Deneyimlerim şu şekilde:
-Öncelikle kesinlikle odanızda bir dağ esintisi, mis gibi bir hava YARATMIYOR.
-Sigara dumanını çektiği doğru ama sigaranın o kötü kokusu her türlü siniyor eşyalara ve odaya.
-Toz konusunda neredeyse hiç bir değişiklik gözlemlemedim. Gözün görmediği küçük şeyleri cekiyor illakı ama zerre toz kalmayacak umuduyla alan varsa hiç bulaşmasın.
-Oyun oynarken sigara içince en hızlı çalışma devrinde oyunun senini duyamıyorum sesi açmak zorunda kalıyorum (kulaklık kullanmıyorum). O yüzden en yüksek hızda ses rahatsız edici.
-Odayı nemlendirmiyor. Hatta yüksek fan hızında hafif bir serinlik hissediyorsunuz fandan dolayı.
-Yemek kokularını da algılamıyor. Havasız kalmış ortamlarda oluşan ağır kokuyu tamamen yok etmese de büyük bir kısmını absorbe edebiliyor. Mis gibi bir hava OLMUYOR ama o ağır kokuyu azaltıyor. Mesela temiz olmadığından emin olduğum bir odaya cihazı koyduğumda kendi göstergesi çok temiz hava olarak gösteriyor ama ben yinede manuel olarak en yüksek hızda 1 saat filan calıstırıyorum.
-Alerjik durumları test edemedim. Bunu takan çok rahat uyudum mükemmel uyudum diyor yorumlarda ama bende uyku düzeni bozukluğu olduğu için etkisini hissemedim.

Genel olarak alınmaz demiyorum ama etkilerini merak edenler böyle uygun fiyatlı ürünlerle deneyim yaşayabilir. Sigara konusunda iyi ki var diyorum kokuyu tamamen yok etmese de. Ama diğer konularda sanki olmasa da olur gibi.

Nikotinden dolayı sigaranın sinme problemi var, hatta sık içilen odada farkederseniz duvarlarda sararma olur. Nikotine çare yok.

Top Bottom