Neler Yeni

🔵🟡 Ali Koç Fenerbahçe'yi Ligden Çekiyor !

maury

80+
Adamsa lafının arkasında durur. Ama gram adamlık yok.

bozkan

80+ Bronze
Yeminle tarihin en ucube başkanı. İlk senelerde 5 yıldız diye zırladı son 2 senedir sürekli takımı ligden çekme diye zırlıyor. İnşallah ret oyu verilir de şu ucubeden sene sonu kurtuluruz. Babasının holdingi sanki Fenerbajçeyi ligden çekiyor. Çek hadi holdingi 1 sene de ne oluyor gör. Fenerbahçenin uğrayacağı mali zararın haddi hesabı olmaz bu mantıkla.
Kongre üyesi kimi biliyorsam ligden çekilme yönünde oy atacağını belirtti. İlginç bir kongre olacak gibi duruyor.

Ali Koç'un alacağı bir karar değil bu artık. Kongre kararına bakılacak arkadaşlar. Adamsa çeksin vs. diyenler için söylüyorum

maury

80+
Kongre üyesi kimi biliyorsam ligden çekilme yönünde oy atacağını belirtti. İlginç bir kongre olacak gibi duruyor.

Ali Koç'un alacağı bir karar değil bu artık. Kongre kararına bakılacak arkadaşlar. Adamsa çeksin vs. diyenler için söylüyorum
Biliyoz kardeş. Ama ergenler de gibi trip atılmaz. Her şeyi kendi istediği gibi olsun istiyor. Süper kupa finalini erteleyin diye cırlayıp duruyor. Hep boş laf.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,094
İsim
Enes kaya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben ofluyum birader ne anlatıyon sen, Trabzon dibibe kadarda haksız başka bir şey diyen varsada gitsin lisesini bitirsin ik önce.
Trabzon haklı dıyen olmadı zaten bu olayda zaten takımlar değil bireyler hatalı :) başka bişey diyen varsa da önce askerlik yapsın :)

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,291
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Trabzon haklı dıyen olmadı zaten bu olayda zaten takımlar değil bireyler hatalı :) başka bişey diyen varsa da önce askerlik yapsın :)
Askerlik için il şartın da var mı kral batıyı sayıyon mu

şahin doğan

80+ Platinum
95'den beri ligden çekiliyorlar.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

Kongre üyeleri zaten Ali Koççu. Onu esgeçmişim.
Geçen sene anket yapıyorlar Ali Koç gitsin mi kalsın mı başarısız dahi olursa diye ve %70 mi %60 mı ne "kalsın" diyor kongre üyeleri. Ben çok da kulübün başarısını önemsediklerini sanmıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biliyoz kardeş. Ama ergenler de gibi trip atılmaz. Her şeyi kendi istediği gibi olsun istiyor. Süper kupa finalini erteleyin diye cırlayıp duruyor. Hep boş laf.
Süper kupa sene başı yapılmadı sonra aralığa alındı aralıkta yapılmadı şimdi o kadar ertelendi boş bir fikstürde yapılsın diyoruz. Sanırsın sene başındakiyle sene ortasındakini biz zorla ertelettik. Tüm süper kupa maçları sene başı oluyordu ve sene başında söylenen bahane " kulüplerimizin fikstürü sıkışık avrupa maçına çıkacaklar sakatlık olmasın" diyeydi. Şimdi biz avrupa maçlarına devam ediyoruz ve fikstür sıkışık. İstemek gayet de doğal hakkımız. Sene başında oynanmasını da gs istememişti şansa bak.

Sizin istediğiniz olsun; Fenerin istediği olmasın niye Fener üvey evlat ondan.

YazılımKafa

80+ Silver
Fenerbahçe, 2 Nisan Salı günü düzenlenecek Genel Kurul Toplantısı'nda "Futbol A Takımı'nın Süper Lig’den çekilmesi dâhil, alınacak aksiyonların" değerlendirileceğini açıkladı.

"GEREKİRSE BİR ALT LİGE DÜŞERİZ"​

"2 Nisan'da olağanüstü genel kurula gidiyoruz. İnşallah yapmamız gerekeni yapmamız lazım. Kendi bağımızı kendimiz kesmemiz lazım çünkü bu olaylar böyle devam edecek. Biraz önce Kulüpler Birliği Vakfı başkanlığından istifa ettim."

"Biz genel kurulda Fenerbahçe’nin nereye gideceğine karar vereceğiz. Bu iş böyle gitmeyecek. “3 ay sonra gidiyorsun.” diyen olabilir. Bu kararı alırsak bırakmıyorum. Ligden çekilirsek alt ligde şampiyon yapana kadar takımın başında olurum, şampiyon olunca bırakırım."

Fenerbahçe, 2 Nisan Salı günü takımın Süper Lig’den çekilmesi dahil konuların değerlendirileceği Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı yapılmasına karar verdi.

KAYNAK: https://www.hurriyet.com.tr/sporare...rse-ne-olur-fenerbahceden-aciklama-42427535/2
Büyük lafların, gerçekleşmeyen iddiaların adamı Ali Koç. İşi gücü odakları üstüne çekmek. Hep büyük konuşuyor. Şimdiye kadar bir icraatini görmedik. Başkanlığı bırakacam dedi şimdi de alt lige geçersek bırakmam diyor. Komedi

Top Bottom