Neler Yeni

Çözüldü✓ B450 Anakarta Ryzen 3 2200G Taktım Görüntü Alamıyorum

yunus_emr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
yunus
IMG_0891.jpeg
IMG_0892.jpeg
Kardeşime bir bilgisayar topladım eski anakartım b450 s2h v2 gigbyte üzerinden ryzen 5 2600x söktüm 2 gün sonra ryzen 3 2200g taktım (aldığımda birkaç pin yamuktu düzelttim bir bilgisayarcıya gittim güvendiğim birisi işlemci çalışıyor mu vakması için test etti çalıştığını söyledi onda ekran geldi mi bilmiyorum, ramlar üstünde olan ramlar değişmedim önce apu olarak anakarttan ekran almaya çalıştım gelmedi ekran kartı taktım gelecek mi diye yine gelmedi işlemci ısınıyor ekran kartında ısınıyor gibi ama emin değilim ne yapmalıyım

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
mehmet demirel
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleKardeşime bir bilgisayar topladım eski anakartım b450 s2h v2 gigbyte üzerinden ryzen 5 2600x söktüm 2 gün sonra ryzen 3 2200g taktım (aldığımda birkaç pin yamuktu düzelttim bir bilgisayarcıya gittim güvendiğim birisi işlemci çalışıyor mu vakması için test etti çalıştığını söyledi onda ekran geldi mi bilmiyorum, ramlar üstünde olan ramlar değişmedim önce apu olarak anakarttan ekran almaya çalıştım gelmedi ekran kartı taktım gelecek mi diye yine gelmedi işlemci ısınıyor ekran kartında ısınıyor gibi ama emin değilim ne yapmalıyım
cpu pinlerinde bi sorun vamri bakarmisiniz şuanda

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,583
İsim
Hacı
Bios sıfırlayın.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,764
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Ekran kartının güç kablosu takılı değil. Takıp o şekilde dener misin? Ya da komple ekran kartını çıkartıp o şekilde görüntü almaya çalış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Bedirhan Şahin
Instagram
bedirhansahiinn
Steam
https://steamcommunity.com/id/bedirhansahin61/
Hocam fotoğrafta monitör kablosu GPU'ya bağlı ve GPU'nun güç kablosu bağlı değil. APU görüntü almak için ekran kartını söküp anakarta bağlayın monitör kablosunu.

yunus_emr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
yunus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartının güç kablosu takılı değil. Takıp o şekilde dener misin? Ya da komple ekran kartını çıkartıp o şekilde görüntü almaya çalış.
Fotoyu şimdi çektim ilk senemde takılıydı ama gönlün olsun deniyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam fotoğrafta monitör kablosu GPU'ya bağlı ve GPU'nun güç kablosu bağlı değil. APU görüntü almak için ekran kartını söküp anakarta bağlayın monitör kablosunu.
fotoğrafı sonradan çektim ilk denemde takmıştım bir diğeri ise ilk denememde anakarttan denedim ama görüntü yine gelmedi senin işim bir daha deneyeceğim

Kartı söküp deneyeyim

Beyler hanginizin yöntemi işe yaradı bilmiyorum ama hepinizden Allah razı olsun ❤️

Şu an çalıştı ekran geldi teşekkür ederim

Son düzenleme:

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
mehmet demirel
gpu nedir hocam meraktan soruyorum

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,554
İsim
Batuhan
Hocam Öncelliklen Ekran Kartsız Çalıştırmayı Deneyin .

Çalışmaz İse Ramleri Çıkar Tak Yapabilirsiniz .

Yine Olmazsa Biosu Sıfırlayabilirsiniz .

En Son Çare Başka Bir İşlemci İle Biosu En Güncel Sürüme Yükseltebilirsiniz .

yunus_emr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
yunus
Hocam Öncelliklen Ekran Kartsız Çalıştırmayı Deneyin .

Çalışmaz İse Ramleri Çıkar Tak Yapabilirsiniz .

Yine Olmazsa Biosu Sıfırlayabilirsiniz .

En Son Çare Başka Bir İşlemci İle Biosu En Güncel Sürüme Yükseltebilirsiniz .
sonunda çalıştırmayı başlardım ama hangi yöntemi işe yaradı bilmiyorum

Top Bottom