Neler Yeni

Okul Öğrencinin telefonuna el koyabilir mi?

Gloxy

80+ Bronze
Merhabalar 10.sınıfım ve telefonumu sabah teslim etmedim nedenim ise önceden müdür yardımcısı öğrencilerin telefonunu toplayıp gün sonu geri vermemişti.
bende bu yüzden vermek istemedim ve bugün telefonumu okul benden aldı ve alan kişide , geri almaya gelme dedi.
Velim gidip alabilirmi yoksa telefonum müdür yardımcısının şefkatine mi kalıyor?
Öyle el koyma mevzusu falan olamaz. Velin ile gittiğinde seve seve vericek

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Aynı şeyi arkadaşım yaşadı. Velin gelmesin okulun boya işleri var onun için 200 lira telefonu vermem için de 100 lira vereceksin demişti. Ben olayı 3 gün sonra öğrendim. Hiç uğraşma yaz cimere dedim o da yazdı. Ertesi gün müdür çocuğu çağırtıp telefonunu teslim edip şikayetini geri çekmesini istemiş.

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
İsmi ismi.
O eğitim hakkında hiç bir şey bilmeyen cahil gözlüklü müdürleri gözlüğünden tutup...

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
O kim senin telefonuna el koyuyor ? Velin ile git yiyosa yine vermiyorum desin o zaman velin söylesin ne söylerse.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Velin ile gidersen paşa paşa verirler.

Hanaz

80+ Silver
Merhabalar 10.sınıfım ve telefonumu sabah teslim etmedim nedenim ise önceden müdür yardımcısı öğrencilerin telefonunu toplayıp gün sonu geri vermemişti.
bende bu yüzden vermek istemedim ve bugün telefonumu okul benden aldı ve alan kişide , geri almaya gelme dedi.
Velim gidip alabilirmi yoksa telefonum müdür yardımcısının şefkatine mi kalıyor?
Veline gerek yok telefonunu alı koyma hakkıda yok şikayette bulun

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Ver cimere g*tü tutuşsun :D

kaanss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kaan demirel
müdür sınıfımızdan 17 telefona el koydu ve pazartesi alırısnzı dedi ama çıkıştıa dilenmemize rağmen vermedi ama bugün öğrendimki kızlarınkini vermiş ama o gün izin alıp velimi aramamızada izin vermedi gelen velilerede vermedi

Zepett8

80+ Bronze
Bas müdürün odasını telefonumu verin falan de vermezse müdürün tcsini okulun duvarına yazabilirsin (opsiyonel)
Şaka bir yana veline söyle üzgün bir şekilde onlar yaparlar gerekeni telefonu mutlaka alırlar. Vermezseki sanmıyorum polise git yoksa pek anlayacağını sanmıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

müdür sınıfımızdan 17 telefona el koydu ve pazartesi alırısnzı dedi ama çıkıştıa dilenmemize rağmen vermedi ama bugün öğrendimki kızlarınkini vermiş ama o gün izin alıp velimi aramamızada izin vermedi gelen velilerede vermedi
Bas cimere şikayeti kanıt toplayıp ses kaydı falan ordan bir şey çıkar çıkmazsa polise. Müdür kimmiş telefonuna el koyuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mücahit
Yav bu gibi insanların mesleğini alacaksın elinden koyacaksın amelelikte çalışsınlar. Eğitim adına bir şey bilmeyen insanları okulda çalıştırıyorlar. Almaya gelmeymiş. Bana yapacak aynısını 2 çakacaksın suratına.

Yav bu gibi insanların mesleğini alacaksın elinden koyacaksın amelelikte çalışsınlar. Eğitim adına bir şey bilmeyen insanları okulda çalıştırıyorlar. Almaya gelmeymiş. Bana yapacak aynısını 2 çakacaksın suratına.
Öğretmen okul yönetmeliğine göre el koyabilir isterse. Bi süresi vardır o yüzden almaya gelme demiş olabilir. Süre bitince kendisi verir zaten yönetmeliğe aykırı iş yapamaz. Ayrıca babayı çakarsın.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,714
İsim
Oğuz

Öğretmen okul yönetmeliğine göre el koyabilir isterse. Bi süresi vardır o yüzden almaya gelme demiş olabilir. Süre bitince kendisi verir zaten yönetmeliğe aykırı iş yapamaz. Ayrıca babayı çakarsın.
Ya konuşma fazla nicki öğretmen bide

ibrahimua

80+
Velinle gidip alabilirsin ama müdürün veya müdür yardımcısının senden alma hakkı olmadıgı anlamına da gelmez. Bir toplulukta kurallara uymak zorundasınız. Hosumuza gitmese de nasıl bir apartmanda bile belirli kurallar varsa okulda olmaması da beklenemez. Ögrencilerin kafa yapısını çok yanlış buluyorum.

Katılmıyorum. İnsanlar kurallara uymasın uygulama yapıldıgında ise ağlasın. O zaman bende gidip bir restorana kendi yemeğimi götürüp masada yiyeyim ve beni kovduklarında aglayayım. Ögretmenin hic gelme gibi bi tavır takınması evet yanlıs ama telefonu alma hakkı bulundugu gercegini degistirmiyor. Aslında alma hakkı evet yok ama ögrenciye seçim sunması lazım Disiplin cezası mı almak istersin yoksa uyarı niteliginde gün sonuna kadar telefonun alınmasını mı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,698
Üyeler
140,685
Son üye
MoraXx32
Top Bottom