Neler Yeni

Yardım Ps 5 alırken nelere dikkat etmeliyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
AHMET TURAN
Ps 5 almak istiyorum ama ithalatçı garantili çoğu tr garantililerde de fiyat farkı fazla oluyor. Nelere dikkat etmeliyim. Yurt dışı ürünü alsam sorun çıkarır mı? Önerdiğiniz link varsa atabilir misiniz ?

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ps 5 almak istiyorum ama ithalatçı garantili çoğu tr garantililerde de fiyat farkı fazla oluyor. Nelere dikkat etmeliyim. Yurt dışı ürünü alsam sorun çıkarır mı? Önerdiğiniz link varsa atabilir misiniz ?

Artık hepsi ithalatçı garantili. Sony Türkiye garantisi diye bir şey yok. Onu Bilkom üstlendi. Kurumsal konsol satıcılarından alabilirsiniz.

Sentinelreal1

80+ Bronze
Artık hepsi ithalatçı garantili. Sony Türkiye garantisi diye bir şey yok. Onu Bilkom üstlendi. Kurumsal konsol satıcılarından alabilirsiniz.

niye sahibinden ??
Mesaj otomatik birleştirildi:

internetten alabilirsin sony Türkiyeye bakmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
AHMET TURAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
niye sahibinden ??

internetten alabilirsin sony Türkiyeye bakmıyor
Hepsiburada ve Trendyol gibi alışveriş siteleri fazla komisyon kestiği için satıcılar bunu fiyatlara yansıtıyor. Linkini attığım satıcı Hepsiburada üzerinden de satış yapıyor ama oradaki fiyatı daha pahalı bu yüzden.

Başka bir konuda ps5 pro çıkıcağını söylemişler aralarındaki fark nedir
Aralarındaki fark, Pro çok daha güçlü bir cihaz olacak.

Sentinelreal1

80+ Bronze
Hepsiburada ve Trendyol gibi alışveriş siteleri fazla komisyon kestiği için satıcılar bunu fiyatlara yansıtıyor. Linkini attığım satıcı Hepsiburada üzerinden de satış yapıyor ama oradaki fiyatı daha pahalı bu yüzden.

Aralarındaki fark, Pro çok daha güçlü bir cihaz olacak.
peki ps5 istiyorum bende pro mu almalıyım dijital sürüm almak istiyorum fiziksel oyun almayacağım için internetten alırım sizce mantıklımı ve ucuz zaten

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,778
İsim
Mert Can Ergün
Pro yu bekle derim

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
peki ps5 istiyorum bende pro mu almalıyım dijital sürüm almak istiyorum fiziksel oyun almayacağım için internetten alırım sizce mantıklımı ve ucuz zaten
PS5 Pro sene sonuna doğru duyurulacak. Ülkedeki dolar kuru ve vergiler bütçeni zorlayacaksa bekleme.

Sentinelreal1

80+ Bronze
PS5 Pro sene sonuna doğru duyurulacak. Ülkedeki dolar kuru ve vergiler bütçeni zorlayacaksa bekleme.
ya telefonu ve pcyi değişicem şu an kullandığım kalıcak satmayacam masaüstü alıcam eskisi gibi bir yerlere gitmediğim için şu an alırım ucuza ama, ps5 pro 120fps mi oluyor eğer öyleyse belki bakarız

Emir1907

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir Yeter
Nerede yaşıyorsun sana önereyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
AHMET TURAN
Top Bottom