Neler Yeni

xDrive mı? Hawk mı? Exvega mı? Hangisi daha iyi?

Lost_Dragon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Göksel Gündüz
Sebebini de söylerseniz sevinirim
Ben de hawk kullanıyorum. Oturak kısmı ince olduğu için bir süre sonra rahatsız etmeye başladı. Sanki bir tahtanın üzerinde oturuyorsun gibi, hiç yumuşak değil. Uzun süre oturunca (ben günde 18 saat oturuyorum) kalçanızı acıtmaya başlıyor. Ben oturduğu yere minder koyuyorum o zamanda minder sürekli düşüp duruyor. O şekilde bir çözüm buldum kendimce. Ayrıca bel yastığı kısmı sürekli koltuğun arasına sıkışıp duruyor. Sürekli çekiştirip çıkartmak zorunda kalıyorum.

Amortisörü çok kötü. Ben 2 senede 2 kere amortüsör değiştirdim ve üçüncü amortisörü başka bir siteden aldım. Onu da 1 senedir kullanıyorum ve sattıkları amortisörden daha iyi çıktı.

Koltuğun tekerlekleri ömür boyu garantili yazıyor ama 2 senede benim tekerlekler dökülmeye, hareketini kısıtlamaya başladı. Bende 15 senelik eski bir koltuktan söküp değiştirdim. Öyle kullanıyorum. Sattıkları tekerlekler de kötü.

Yanlışlıkla kendim koltuğun sağ kolçağını kırdım. Aldığım kolçak ise orjinalinden farklı çıktı. Takarken 3 tane olan vidalarından 2 tanesini takabildim. O şekilde kullanıyorum şimdi.

Yani Hawk kalite olarak iyi bir marka değil. Ayrıca yaslandığınız sırt kısmı da tahta gibi. Ben şahsen memnun değilim ama kullanıyorum.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Muhammet Çağrı

RONALDINHO

80+ Bronze
xDrive 5 yıla yakın kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım

Ceasar123

80+ Bronze

Exvega>xDrive>Hawk​

Deneyip kullanmadım ama görüşlerim bu şekilde.

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
nk
Xdrive kullandım memnun kalmadım arkadaşım 2 farklı hawk kullandı çok şikayetciydi gitti ikea Markus aldı
Şuan bende exvega Andromeda var 1 senedir kullanıyorum ve çok memnunum

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Doğan Cankara
Xdrive kullandım memnun kalmadım arkadaşım 2 farklı hawk kullandı çok şikayetciydi gitti ikea Markus aldı
Şuan bende exvega Andromeda var 1 senedir kullanıyorum ve çok memnunum
Visco sünger eklemek mantıklı mı yoksa gereksiz mi 800 TL fiyat farkı oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Emir Osman
Arkadaşlar selam. Oyuncu koltuğu alacağım bütçe maksimum 8000 8500. terletmemesi için kumaş tercih edeceğim. Şu an sitelerde indirim var sizce hangi koltuk en ergonomik ve rahat olur? Boyum 177 kilom 85.

Hawkin yeni serisini olan fame ye bakabilirsin

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
nk
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Doğan Cankara
Gerek yok hocam zaten çok konforlu bir sünger var koltukta yekpare şekilde iskelete giydirilmiş halde
Hocam bi de forumlara genelde baktığımda hep exvegayı gömmüşler kargolama süreci, eksik parça gönderimi ve kalitesizlikle ilgili siz böyle bi durum yaşadınız mı?

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
nk
Hocam bi de forumlara genelde baktığımda hep exvegayı gömmüşler kargolama süreci, eksik parça gönderimi ve kalitesizlikle ilgili siz böyle bi durum yaşadınız mı?
Ben direk İstanbul Bahçelievler de bulunan mağazasından gidip almıştım ve aşırı iligililerdi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,567
Üyeler
141,312
Son üye
hckkrtt
Top Bottom