Neler Yeni

IOS iphone takılma sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yunus Emre Sezer
arkadaşlar , bir uygulamaya yarım saat civarı baktıktan sonra , ana ekrana gelip sayfaları kaydırırken bazen takılma olabiliyor bu durum normal mi? iphone 13 kullanıyorum.

şahin doğan

80+ Platinum
Normal değil. Yüksek ihtimal İOS sürümü ile alakalı. 17.4 veya 4.1 mi kullanıyorsun?

şahin doğan

80+ Platinum
4.1 kullanıyorum ama bu sorun önceden de vardı telefonu 1.5 ay önce aldım
Bilemiyorum. İOS 17 ile alakalıda olabilir. Ben hala 16.3 kullandığım için bir şey diyemeyeceğim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yunus Emre Sezer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilemiyorum. İOS 17 ile alakalıda olabilir. Ben hala 16.3 kullandığım için bir şey diyemeyeceğim.
kronik sorun olması muhtemel mi? telefonu aldığım günden beri bi gariplik hissediyorum, iphone akıcılığı yok gibi sanki

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
Sıfır mi aldin hocam ikinci el vs mi aldin?

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
kronik sorun olması muhtemel mi? telefonu aldığım günden beri bi gariplik hissediyorum, iphone akıcılığı yok gibi sanki
Ekran 60hz olduğu icin size takılma gibi geliyor olabilir. Performansta düşüş yavaslama donma vs oluyor mu yoksa sadece ekrani hizli hizli kaydirirken mi takilma oluyor. Eger ekrani kaydirirken oluyorsa 60hz den dolayi size öyle geliyordur

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yunus Emre Sezer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran 60hz olduğu icin size takılma gibi geliyor olabilir. Performansta düşüş yavaslama donma vs oluyor mu yoksa sadece ekrani hizli hizli kaydirirken mi takilma oluyor. Eger ekrani kaydirirken oluyorsa 60hz den dolayi size öyle geliyordur
hocam bi uygulamada uzun süre takılıp çıktıktan sonra fps düşmesi oluyor gibi geliyor bana normalde telefonun akıcılığı öyle değil , veya uzun bir süre işlem yapıp başka uygulamaya gçetiğimde kasıyormuş hissi veriyor anlayamıyorum

şahin doğan

80+ Platinum
Bu tarz bir şey kronik sorun olamaz. Yazılım ile alakalıdır.

Top Bottom