Neler Yeni

❌İndirim Bitti! I5 12400F-RTX 4060 TI VENTUS H610M-E-500GB M.2 SSD-16GB RAM 24.000 TL SADECE MAĞAZA

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Yunus Emre
Hay anasını ya gece gece nasıl bitiyorki sabah alcaktım ben
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gece magazalar açıkta benim mi haberim yok

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
687
İsim
Draq123
Vatan'ın diğer piyasada bulunan ince gaming - itopya gibi sadece gaming üzerine yapılan sistemlerden nasıl oluyorda bu firma bu kadar rekabetci ve alanı tam gaming sektörü olmasa bile böyle kaliteli sistem oluşturabiliyorlar garip üstelik ödeme imkanları da çok güzel, arka planda ki lojistikleri ve Türkiyenin çoğu yerde şubesi ve çalışanı olması fiyatların pahalı olması gerekirken bütçeyi bu şekilde iyi tutmaları düşündürüyor bilgisi olan varsa tahminlerini paylaşabilirse iyi olur
Msi sponsor oluyor ekran kartını ssdyi anakartı ucuza yolluyor amaç markasını piyasaya yayıp algı oluşturmak yok msi kaliteli yok msı alıyor herkes felan. Eğer msi olmasa bu fiyatları göremeyiz mesela pc goat v3 dede asus sponsor olmuştu. Burda markaların vatanı seçme nedeni ise dükkan olarak her yerdeler

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Ömer Taştekin
Vatan'ın diğer piyasada bulunan ince gaming - itopya gibi sadece gaming üzerine yapılan sistemlerden nasıl oluyorda bu firma bu kadar rekabetci ve alanı tam gaming sektörü olmasa bile böyle kaliteli sistem oluşturabiliyorlar garip üstelik ödeme imkanları da çok güzel, arka planda ki lojistikleri ve Türkiyenin çoğu yerde şubesi ve çalışanı olması fiyatların pahalı olması gerekirken bütçeyi bu şekilde iyi tutmaları düşündürüyor bilgisi olan varsa tahminlerini paylaşabilirse iyi olur
Çok daha fazla şubesi olması çok daha fazla alım yaptığı anlamına gelir. Vatan bazende direk nakit alim yaptığı için tedarikçilerden daha uyguna urun alabiliyor bu sebeple aslında rekabette her zaman en önde fiyat yapabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Mark
Bütün vatan mağazaları saat 10da kapatıyor nasıl oldu da saat 10dan sonra bitti hata olabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,212
Üyeler
140,788
Son üye
trk2818
Top Bottom