Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

tire20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mustafa Tire
Arkadaşlar monitörde fps göstergesi çıkıyor sağ üstte, bunu kapatıyorum ayarlardan sonra tekrar kendi kendine açılıyor bunu yaşayan varmı? Yazı küçük olsa neyse de çok büyük yazı.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,544
İsim
Batuhan
Arkadaşlar monitörde fps göstergesi çıkıyor sağ üstte, bunu kapatıyorum ayarlardan sonra tekrar kendi kendine açılıyor bunu yaşayan varmı? Yazı küçük olsa neyse de çok büyük yazı.
Benimde Başıma Gelmişti Ayarları Sıfırla Olmadı Kabloyu Çıkar Tak Düzelir İllaki Bende Tam Hatırlamyorum .

tire20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mustafa Tire
Benimde Başıma Gelmişti Ayarları Sıfırla Olmadı Kabloyu Çıkar Tak Düzelir İllaki Bende Tam Hatırlamyorum .
Denedim de yok monitör açıp kapatayım geri geliyor, veya uykuya alıp geri açılınca gene geliyor. Neyse düzelir herhalde bi şekide :D
Hocam siz HDR modunu kullanıyor musunuz?

Denedim de yok monitör açıp kapatayım geri geliyor, veya uykuya alıp geri açılınca gene geliyor. Neyse düzelir herhalde bi şekide :D
Factory reset yapınca gidiyor aynı monitöru bende kullanıyorum fakat memnun değilim hdr kullanmıyorum görüntü sanki daha kotu oluyor bende

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,544
İsim
Batuhan
SRGB VE HDR400 Kullanıyordum Ben .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows dan da hdr yi açmak gerekiyor galiba. Hdr nin etkili olması için.
Gerekmiyor Hocam .

altten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Dean Winchester
SRGB VE HDR400 Kullanıyordum Ben .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerekmiyor Hocam .
Hocam, neden sRGB modunu kullandığınızı öğrenebilir miyim? Neutral modunda bir film izlediğimde ten renkleri özellikle çok aydınlık olmayan ortamlarda güneş yanığı gibi kırmızı oluyor. sRGB moduna alınca renk tonu eşitleniyor gibi geldi. Fakat renk olarak kırmızı olan kısımları biraz turuncumsu bir renge doğru kaydırıyor gibi. Ben mi alışamadım monitore yoksa sRGB modunu kullanmak gerek? Forumlarda pek bu konudan müzdarip olana denk gelmedim..

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,544
İsim
Batuhan
Hocam, neden sRGB modunu kullandığınızı öğrenebilir miyim? Neutral modunda bir film izlediğimde ten renkleri özellikle çok aydınlık olmayan ortamlarda güneş yanığı gibi kırmızı oluyor. sRGB moduna alınca renk tonu eşitleniyor gibi geldi. Fakat renk olarak kırmızı olan kısımları biraz turuncumsu bir renge doğru kaydırıyor gibi. Ben mi alışamadım monitore yoksa sRGB modunu kullanmak gerek? Forumlarda pek bu konudan müzdarip olana denk gelmedim..
sRGB Genel Olarak Her Monitörde Tavsiye Edilen Bir Mod Hocam Webte Takılanlar İçin Gayet İdeal Olduğu İçin sRGB Kullanıyordum .

Kişisel Tercihe Kalır Yinede .

altten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Dean Winchester
sRGB Genel Olarak Her Monitörde Tavsiye Edilen Bir Mod Hocam Webte Takılanlar İçin Gayet İdeal Olduğu İçin sRGB Kullanıyordum .

Kişisel Tercihe Kalır Yinede .
Oyun veya film için daha mı uygun sizce? İnternette HDR modu dışında sRGB modunu önerenlerede denk geldim. Gözüme daha hoş geliyor gerçi sRGB ama fikir almak istedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,740
Üyeler
141,625
Son üye
beneficial
Top Bottom