Neler Yeni

amazondan kargolama parası fiyata dahil mi?

Peonta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Rüzgar
amazonun yurtdışından gelen ürünlerinde bir vergi birde kargolama gözüküyor ilki ithal ücreti diyo o gümrük diğeri kargolama bu fiyata dahil mi ödeme yapılırken yoksa eline ulaştığı zaman mı ödeniyor?

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Arif Dağcı
amazonun yurtdışından gelen ürünlerinde bir vergi birde kargolama gözüküyor ilki ithal ücreti diyo o gümrük diğeri kargolama bu fiyata dahil mi ödeme yapılırken yoksa eline ulaştığı zaman mı ödeniyor?
Ödeme yapılırken ekstra ödeniyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son adımda karşına çıkar

Peonta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Rüzgar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yani daha düzgün yazayım bu ilk söylediği gümrük ücreti onu biliyorum o fiyata dahil ediliyor ödeme yapılıcağı zaman ama kargolama ücreti edilmiyor galiba onu gelince kuryeye mi veriyoruz yoksa dahil oluyor mu son fiyata

Son adımda karşına çıkar
anladım yani ben kargocu geldikten sonra bir para vermem gerekmiyor alcam sadece son adımda kargolamalar ödenicek

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Arif Dağcı
yani daha düzgün yazayım bu ilk söylediği gümrük ücreti onu biliyorum o fiyata dahil ediliyor ödeme yapılıcağı zaman ama kargolama ücreti edilmiyor galiba onu gelince kuryeye mi veriyoruz yoksa dahil oluyor mu son fiyata

anladım yani ben kargocu geldikten sonra bir para vermem gerekmiyor alcam sadece son adımda kargolamalar ödenicek
evet

Peonta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Rüzgar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aga peki şu teslimat adresinde mi yoksa ürünler ve teslimatta mı çıkıyor teslimata gelince artyor fiyat herşeyin dahil oldupu o mu yoksa en aşağıdakinde mi kargo ücreti dahil oluyor

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Arif Dağcı
aga peki şu teslimat adresinde mi yoksa ürünler ve teslimatta mı çıkıyor teslimata gelince artyor fiyat herşeyin dahil oldupu o mu yoksa en aşağıdakinde mi kargo ücreti dahil oluyor
IMG_0918.png

Bu ekranda çıkıyor her şey. Şimdi al çıkana kadar bas en son o fiyatı ödersin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,231
Üyeler
141,684
Son üye
retrox1x1
Top Bottom